Zamansız, Sezonsuz, Pratik: Olmazsa Olmaz 3 Parça

Rafine zevklerden oluşan, zamansız, pratik ve sezonsuz bir gardırop oluşturmak istiyorsan, senin için derlediğimiz önerilere göz at! Her gardırobun ihtiyacı olan, olmazsa olmaz 3 parçayı derledik.

STOCKHOLM, SWEDEN - AUGUST 29: Annabel Rosendahl wearing a brown bag, Loewe scarf, denim jeans and Tine Andrea wearing brown coat, denim jeans seen during Stockholm Runway SS19 on August 29, 2018 in Stockholm, Sweden. (Photo by Christian Vierig/Getty Images)

İyi Bir Jean

Her gardırobun olmazsa olmazları arasında mutlaka iyi bir jean vardır. Hem zamansız, hem de ulaşılabilir olması açısından demokratik bir moda ürünü olan jeanler, yıllar boyu gardıroplarda yerini aldı. Sezonun en hit jean modellerini keşfetmek için buraya tıklayabilirsin.

PARIS, FRANCE - MARCH 03: Clara Berry wears a blue black and white striped v-neck Lacoste pullover with colored cuffs, a white pleated skirt, outside Lacoste, during Paris Fashion Week - Womenswear Fall/Winter 2020/2021 on March 03, 2020 in Paris, France. (Photo by Edward Berthelot/Getty Images)

Kurtarıcı Trikolar

Her stilin kurtarıcısı trikolar, mütevazı tavırlarıyla her ortama ayak uydurmayı iyi biliyor. Uyum sağlama konusunda rüşdünü ispat eden trikoların, bahar aylarının değişken hava koşullarına adapte olmakla ilgili hiçbir sorunu da yok.

NEW YORK, NEW YORK - SEPTEMBER 08: Caroline Caro Daur and Charlotte Groeneveld wearing plaid button shirt seen outside Sies Marjan during New York Fashion Week September 2019 on September 08, 2019 in New York City. (Photo by Christian Vierig/Getty Images)

İkisi Bir Arada: Hem Gömlek Hem Ceket

Bahar sezonunun kafası karışık havaları, stilini oluştururken seni zora sokabilir. Bu yüzden gardırobuna çok amaçlı parçalar eklemek doğru bir yatırım olacaktır. Hem zamansız hem de gömlek ve ceket olarak kurgulayabileceğin ikisi bir arada parçalar, yeni sezonun ve gardırobunun favorileri arasında!