Zaman Varken Biraz Daha Bootie

Klasik tasarımlardan asla vazgeçmeyenlerden olsanız da yeni sezonda birbirinden şık bootie alternatiflerini gördükten sonra fikriniz değişecek. Sokak stilinin iddialı isimleri renkli ve desenli botların keyfini çıkarmaya başladı bile. Yazın sıcak günleri gelmeden önce, hazır festivaller de yaklaşıyorken önerilerimize göz atın deriz. Artık mevsimler üstü bir parça olan botlardan stilinize uyacak en az bir tasarım bulacağınıza eminiz.

Kırmızı Botlar

İlk kez dikkatleri 2016’nın Aralık ayında çeken kırmızı botlar, tam da yeni yılın renkli dönemine denk geldi. Bu nedenle birçok kişi, bu botların yılbaşı ruhuna ait geçici bir heves olduğunu düşünmüştü fakat modaseverler onları yanılttı. Kırmızı bot geçtiğimiz kıştan aldığı hızla 2017 kışını domine edecek. Üstelik Victoria Beckham, Valentino ve Fendi birçok moda evi de sonbahar-kış koleksiyonlarında kırmızı botlara bol bol yer verdi. Siz de siyah botlarınızı bir süre tatile çıkarın ve kırmızıya şans verin.

İddialı Tasarımlar

Metalik renkler, yüksek topuklar, zımbalar ve desenler derken iddialı modellerin modası hiçbir zaman geçmiyor. Birçok tasarımcı ve markanın koleksiyonlarında yer aldığına göre siz de ayakkabı dolabınıza yeni modeller dahil ederek gelecek kışa hazırlanabilirsiniz. Özellikle yeni sezonda gümüş rengi metalik botları mutlaka denemelisiniz!

Kovboy Botları

Festival kızlarının vazgeçilmezleri yeni sezonda daha havalı! Kovboy botlarını uzun elbiselerle, şortlarla veya uzun ve derin yırtmaçlı eteklerle giyerek yazın en havalı görünümlerine kavuşabilirsiniz. Özellikle Londra Moda Haftası’nda tekrar tekrar giyilen kovboy botları, 2000’lerin başında Sienna Miller sayesinde dikkat çektiğinden beri ilk kez bu kadar popüler oldu. Özellikle Gigi Hadid’in vazgeçemediği modellerden biri olan botları siz de gardırobunuza hemen dahil edin.