Yine Yeniden Kalem Etekler

Son birkaç sezondur skinny pantolonlar, oversized hoodie’ler ve pilili midi etekler kafamızı çevirdiğiniz her yerdeydi. Geçtiğimiz sezonun parlak ve metalik etkisiyle ışıldayan bir stilden vazgeçmenizi istemiyoruz. Uzun zamandır gözlerden uzak olan ve rafa kalkan kalem eteklerinizi yeniden çıkarmanızı öneriyoruz. Bu zamana kadar kalem etekler size sadece iş kadını rolünü, plazaları ve toplantıları hatırlatıyorsa; şimdi bunu hafınızdan hemen silebilirsiniz! Siyah, gri ve lacivertten bahsetmiyoruz ya da gömlek veya bir blazer’la tamamlanmayan kalem eteklerden bahsediyoruz. Özgür formlar, renkli desenler ve modern aksesuarlarla hayat bulan kalem eteklerden. Boyut atlayan kalem etekler 2018’in top 5’inde yer almaya başladı.

Önce Tarzınızı Seçin

Bu defa kombin yaparken kilit parçanız kalem etek. Diğer her şey kalem eteğin etrafında stilinizi tamamlayacak. Sezona iddialı bir giriş yapan leopar desenden büzgülü modellere kadar birçok alternatifle tarzınıza en yakın olanı seçmeye başlayabilirsiniz.

Fark Yaratın

Stilinizle fark yaratmak için moda kurallarını unutun! Kalem eteğinizi kombinlemek için biraz riskten kimseye zarar gelmez. Bol dökümlü tişörtler, salaş kazaklar ve hırkalar görünümünüzü dengeleyecek seçenekler arasında.

Adımlarınızla Rahatlayın

Stiletto’ları bir kenara kaldırabilirsiniz çünkü bu kombini rahat ve birbirinden şık sneaker’lar tamamlıyor. Hem  modern hem de cool bir görünümden fazlası olan sneaker’lar şehrin yoğun ve yorucu temposunda kalem eteğinizle daha özgür adımlar atmanızı sağlayacak.