YILBAŞINDA EVDE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞAYIN!

Aralık ayından itibaren şehrin sokakları renkli bir karnavala dönüşüyor. Işıklar, süslemeler ve çok daha fazlası, elbette yılbaşı gecesiyle beraberinde kalabalığı da getiriyor. Yeni yılı daha sakin ama keyifli bir şekilde evde dostlarınızla karşılamak istiyorsanız, merak etmeyin yalnız değilsiniz. Çünkü yılbaşı ev partileri artık çok moda. Arkadaşlarınızla hayatınızın en güzel yılbaşı gecesini geçirmek için evinizi sevdiklerinize açın ve önerilerimize hemen göz atın:

Evinizi Yeni Yıla Nasıl Hazırlarsınız?

“Yılbaşında ne yapılır?” sorusunun cevabı son yıllarda evde yeni yıl partisi düzenlemek… Ev sahibi olarak daima her şeyin kusursuz olmasını istemeniz normal. İşe öncelikle çam ağacından ve süslemelerden başlayın. Evinizde yaratacağınız karnaval havası ile bu özel gecenin hazırlıklarına dair motivasyonunuz hep yüksek olacak. Partinizin konseptini belirleyin ve davetli listesi hazırlayın. Yeni yılın getireceği güzellikleri çağrıştıracak, enerji ve mutluluk verecek bir tema belirleyin.

Sofra Düzeni Nasıl Olmalı?

Yılbaşı akşamında misafirleriniz için şık masalar kurmak, sofranızın çok özel ve etkileyici olmasını istersiniz, değil mi? Masanızın tasarımı tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Bütün gece keyfini sürebileceğiniz, misafirlerinizin ve sizin rahat edip mutlu olabileceğiniz bir masa hazırlamalısınız. Dolayısıyla, masanızın her zamankinden daha özenli ve şık olması gerekir. Şık bir yeni yıl masası için çok fazla masraf yapmanıza gerek yok aslında. Evinizde bulunan malzemeleri kullanarak da çok hoş bir masa hazırlayabiliriz. Unutmayın, sevgi ile yapılan her şey güzel sonuç verir.[/vc_column_text]

MG Floral Design kurucusu, usta çiçekçi Menderes Güneş’in de bu konuda sizler için bir önerisi var: “Yeşil rengin huzur verciliği, kırmızının ise hareket katan güzelliğini yeni yıl sofralarımız ya da kutlama alanlarımızın içine dahil etmek, 2016 yılını daha arzulu ve iştahlı karşılamamıza vesile olacaktır.”

Bu Özel Gecede Ne Giyersiniz?

Tüm hazırlıklar tamam. Eviniz kusursuz bir yılbaşı gecesi için hazır ve nazır bekliyor. Peki, bu özel gecede ne giyeceksiniz? Kesinlikle şanslı olduğunuz bir nokta var: Ev ortamı her zaman dışarıdan daha rahat. Bu nedenle, şıklığı elden bırakmadan daha rahat kombinler tercih edebilirsiniz. Kadınlar için kırmızı elbise bu özel gecenin kurtarıcısı olacaktır. Yılbaşı temalı bir çift küpenin ise stilinizi kusursuz bir şekilde tamamlayacağına şüphe yok. Takım elbise içerisinde kendini rahatsız hisseden erkekler için yılbaşında ev partisi doğru tercih olacak. Bu noktada, rahat ve casual tercihler yapabilirsiniz. Şık bir gömlek ve karizmatik detaylara sahip bir saat ile yeni yıla hazırsınız!