YENİ YILIN İLK KAHVALTISI İÇİN HAYDİ PARK BOSPHORUS’A!

[imageframe lightbox=”no” style_type=”none” bordercolor=”” bordersize=”0px” stylecolor=”” align=”none” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””] [/imageframe]

Morhipo Mag editörleri olarak, siz takipçilerimizle farklı deneyimlerimizi paylaşmaya ve fikir alışverişlerinde bulunmayı çok seviyoruz. Sizler için bu kez de Gümüşsuyu’nda bulunan Park Boshphorus Otel’deki  Gümüşsuyu Restoran’ı ziyaret ettik ve benzerine çok az rastlanılacak bir kahvaltı deneyimi yaşadık.

Ödüllü şefleriyle misafirlerine Akdeniz, Türk ve Ortadoğu mutfaklarının en özel lezzetlerini tatmalarına olanak sağlayan Gümüşsuyu Restoran hakkında anlatılacak ve tecrübe edilecek birçok şey olmasına rağmen, ilk olarak kapıdan içeriye girdiğiniz anda nefeslerimizi kesen manzaradan bahsetmek isteriz.

İstanbul Boğazı, Gümüşsuyu Restoran’dan büyüleyici görünüyor!

Konumu dolayısıyla içeriye girmeden de manzaranın aslında nasıl olabileceği hakkında tahminlerimiz vardı ancak bu kadar heyecan verici olabileceğini hayal dahi edemezdik. İstanbul ve İstanbul Boğazı, bir çok noktadan izlenebilir, evet ama Park Bosphorus Otelinin eşsiz manzarasında İstanbul Boğazı, bambaşka bir atmosferde karşımıza çıktı.

GR_1

Gelelim esas meseleye…

İstanbul’un büyüleyici manzarası bir yanımızda bize eşlik ederken, kendimizi açık mutfaktan gelen lezzetli kokularla başbaşa bulduk. Zengin yemek menüsünü en taze malzemeler, açık mutfak hizmeti ve özenli servisle birleştiren Gümüşsuyu Restoran misafirlerini keyifli bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Açık mutfak deneyimine çok önem veren Park Bosphorus’un, misafirlerinin deneyimleyecekleri tüm lezzetleri herkesin gözü önünde hazırlıyor olması ve şeflerle kolayca diyaloğa girebiliyor olmanız çok özel ve samimi bir deneyim yaratıyor.

Açık büfe kahvaltı seçeneğinin yanı sıra, özenle hazırlanmış Kontinental kahvaltı seçeneği, kahvaltı yapmak için az zamanı olanlar misafirler için birebir! Bunlara ek olarak, tabii ki Türk kahvaltısı, Amerikan kahvaltısı ve daha hafif lezzetlerden hoşlanan misafirler için özenle hazırlanmış Sağlıklı Kahvaltı da menüde mevcut.

Kahvaltıda, illa deneyimlemenizi istediğimiz lezzetler ise; karamelize muz, tarçın ve fındık ile hazırlanan French tost ve ödüllü şeflerin hazırladığı menemen!

[imageframe lightbox=”no” style_type=”none” bordercolor=”” bordersize=”0px” stylecolor=”” align=”none” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””] [/imageframe]

Tüm bunlarla beraber, otel ve restoran çalışanlarından bahsetmezsek onlara büyük haksızlık yapmış oluruz. Bir kahvaltıda olması gereken herşey sofrada vardı ama çalışanların bize göstermiş oldukları ilgi, samimiyet ve yardımsever davranışları olmasaydı, bu lezzetlerin tadı biraz fazla tuzlu ve acı kalabilirdi. Tüm otel ve restoran çalışanlarına buradan içtenlikle teşekkür ediyor, böylesine muhteşem lezzetleri hazırlayan şeflerimizin “Ellerine sağlık!” diyoruz.

Not: Bu arada bizden duymuş olmayın ama lezzet şöleni yaşatacak menüsüyle yıl başı günü Gümüşsuyu Restaurant’ta yeni yılı karşılayabilirsiniz.

PARK BOSHPORUS HOTEL İSTANBUL

Gümüşsuyu Mah. İnönü Cad. No: 8 34437

Tel: +90 (212) 377 88 88
Fax: +90 (212) 377 88 89
E-mail: [email protected] 

Kahvaltıda #‎NeGiyeceğimiBilemiyorum‬ Diyenler İçin En Şık Öneriler:

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Sevdiklerinize Alabileceğiniz En Güzel Yeni Yıl Hediyeleri” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/index.php/sevdiklerinize-alabileceginiz-en-guzel-yeni-yil-hediyeleri/” linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Yeni Yıla Özel & İlginç Hediye Paketleri” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/index.php/yeni-yila-ozel-ve-ilginc-hediye-paketleri/” linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]