Yeni Yılda Yeni Makyaj Kararları

Yeni yılda yeni kararları tamamlayan değişime makyajınızı da eklemeye ne dersiniz? 2018’in yeni makyaj trendleri ilk kez Morhipo’da. Kabuğunuzu yenilemeye hazır olun! Yeni yılın en yeni makyaj stillerini uygulayarak etkileyici bir görünüme kavuşun.

Cam Efekti Dudaklarda

Yeni sezonda mat rujlara biraz ara verip ıslak ve saydam dudaklara şans vermeye  başlayabilirsiniz. Nude tonların yerini alan koyu renkler bu sezonun makyaj paletlerinde bol bol yerini alacak. Rujlarınızı sık sık parlatmak için parlatıcınızı yanınızdan ayırmayın!

Kusursuz Bir Ten Makyajı

Makyaj yapmanın ilk kuralı kusursuz bir cilt. Tüm makyajınızı taşıyan cildiniz için yeni çıkan formüllerle daha kadifemsi ve daha dayanıklı bir görünüm sizi bekliyor. Belirgin ve iddialı gölgelere veda etmeye hazırlanın çünkü 2018’de cildiniz size ait olacak.

Taranmış Kaşlar

Kaşlar yukarıya doğru daha belirgin ve sabit bir görünümle 2018’de ifadenizi değiştirmeye hazır. Yeni sezonda sert ve iddialı bir bakışlara yer yok. Yukarı doğru taranan kaşlarla daha taze ve modern bir görünüm yakalayacaksınız.

Biraz Daha Renk

Nude renklerden canlı renklere yol alan bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Neredeyse hiç yapılmamış gibi görünen pürüzsüz bir cilt makyajını tamamlayan sarı, mavi ve neon renkler tüm dikkati gözlerinize çekecek.

Yarım Eyeliner

Boylu boyunca çekilen ince ve uzun eyeliner ile vedalaşmaya başlayın. Göz kapağınızın ortasından başlayıp şakaklara doğru uzanan bu stil ile daha genç bir görünüm sağlayacak. Yeni yılda elinizi bu yarım çekilen eyeliner’a alıştırsanız iyi olur.