YENİ YILDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Yeni yılda burcunuzu neler bekliyor? Ünlü Astrolog Dinçer Güner, 2016 yılının astroloji haritasına dair tüm merak edilenleri sizlerle paylaşıyor:

burc

Koçlar ve Yükselen Koçlar

Koçlar bu yıl kişisel gelişim ve olgunlaşma konularını hayatlarına yeni bir bakış açısı ve daha fazla ruhsallık katmak için eğitimler alarak, akademik çalışmalar yaparak, yabancılarla ilişkiler kurarak, yeni kültürlere açılarak, ticari fikirleri hayata geçirerek ve yurt dışı seyahatler yaparak yaşayabilirler. İş hayatınızda yeteneklerinizi kullanmak, yeteneklerinizi geliştirmek, yeni bir iş kurmak veya işe girmek adına şans ve fırsatlarınız olacaktır. Bekar Koçlar evlilik yapmak konusunda şanslı olacaklar. Hayatınıza sizi mutlu edecek biri girebilir veya var olan ilişkinizde ciddi bir beraberlik adımı atabilirsiniz. Evli Koçlar ise evliliklerinde daha fazla mutluluk yakalama fırsatı elde edecekler; ilişkilerde denge kurmak ve karşılıklı özveride bulunmak adına bağlarını güçlendirecekler.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Astrolojide kişiyi olgunlaştıran, deneyim kazandıran ve sorumluluk üstlenmeyi temsil eden Satürn adlı gezegen bu yıl sizin krediler, borçlar, vergiler, sigorta, miras, müşterilerden gelen paralar, aile, eş ve ortaklarla ilgili maddi konuları temsil eden alanınızdan geçecek. Sizin için, paranızı nasıl kullandığınız ve parayla ilgili paylaşımlarınızı nasıl ele aldığınız önemli bir deneyim alanı olacak. Hayatınıza bu süreçte yeni hobiler katabilir, el becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirebilir, yaratıcı konulardan ve zevk alanlarınızdan keyif alabileceğiniz yenilikler yapabilirsiniz. Bekar Boğalar yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Sevgilisi olan Boğalar, ilişkilerini daha ciddi ve kalıcı bir hale getirebilirler ve karşılıklı birbirlerini daha iyi anlamak adına daha iyi iletişim kurabilirler. Çocuk sahibi olmak isteyen Boğalar bu yıl şansınız oldukça yüksek. Bu yıl çaba göstereceğiniz, enerji harcayacağınız ve mücadele edeceğiniz konuların odağında evlilik, ortaklıklar ve sosyal hayatta kurduğunuz ilişkiler olacak.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu yıl evlilik, ikili ilişkiler sosyal hayatta kurduğunuz ilişkiler ve ortak çalışmalar ve iş ortaklığı konuları size deneyim kazandıran, olgunlaştıran ve test eden alanların başında geliyor. Satürn’ün bu alanda kalacağı yıl boyunca temel olarak ilişkilerde yüklendiğiniz sorumluluklar, karşılıklı olarak birbirinize ne kadar özgürlük tanıdığınız ve bu sınırların nerede başlayıp nerede bittiğini anlamak önemli olacaktır. Evliliğinize daha fazla anlam ve ortak amaç katmak için çaba gösterebilirsiniz. Yeni iş ortaklıkları kurabilir, kariyer alanında gelecek hedefleri belirleyerek bu amaç doğrultusunda eğitimler alabilirsiniz. Yurt dışına çıkmak, uzak yolculuklar planlamak olası. Evlilik hayatı inişli çıkışlı giden İkizler varsa bu dönemde ilişki biraz daha stresli geçebilir. Bekar İkizler ise hayatlarında ciddi bir ilişki eksikliğini hissedip daha fazla sorumluluk üstlenecekleri uzun vadeli bir ilişkiye merhaba demek isteyebilirler.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Yengeçler bu yıl iş ve çalışma ortamınızı temsil eden alanda Satürn gezegeninin etkilerini yıl boyu hissedecekler. İş ve kariyer alanında çok daha profesyonelce düşünmek, yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirmek için çaba göstereceksiniz. Bu süreçte, daha iyi imkanlar sunan bir işe geçmek isteyebilirsiniz, yeni bir iş kurabilir veya var olan işinizde daha fazla görev ve sorumluluk yüklenmek üzere motive olabilirsiniz. Eğer iş yerinde süregelen stresler ve sıkıntılar varsa bu yıl bu konuları göz ardı etmek mümkün olmayacaktır, daha gerçekçi ve somut adımlar atarak sorunları halletmek yolunu seçmelisiniz. Günlük hayat düzeninizi yeniden yapılandırmak ve görev dağılımını iyi yapmanızı gerektirecek durumlar ortaya çıkabilir. Bu yıl özellikle sağlığınıza, beden ruh ve zihin çerçevesinde kendinize özen göstermelisiniz. İş yükünüz fazla olacağından aşırı yorgunluk ve stres kaynağı oluşturabilecek size maddi manevi kazanç getirmeyecek angarya yüklerden kurtulmak isteyebilirsiniz. Sadeleşmek en iyisi.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Bu yıl aşk hayatınız, romantik ilişkiler, flört ve karşı cinsle nasıl bir ilişki kurduğunuzla ilgili konular temel olgunlaşma ve deneyim alanınızı oluşturuyor. Bunun yanı sıra, çocuk sahibi olmak, çocuklarınızla nasıl bir iletişim kurduğunuz, onların yaratıcı yanlarını geliştirmek ve yeteneklerini desteklemek konusunda sorumluluk yüklenebilirsiniz. Şimdiye kadar severek ilgilendiğiniz bir hobi artık sizin için ciddiye alınacak bir iş sahası haline gelebilir. Hayattan zevk almak, sizi mutlu eden konuları yeniden keşfetmek ve sizi entelektüel olarak geliştirecek, hayatınıza yeni bir bakış açısı katacak felsefe ve kültürel konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Hayatında biri olmayan Aslanlar bu yıl kendileri için önemli olacak bir ilişkiye adım atabilirler. İlişkilerinde ne kadar özgür oldukları, karşılıklı olarak sınırlarını belirlemek ve ortak ilgi alanları oluşturmak konusunda çaba gösterecekler.

Başak ve Yükselen Başaklar

Bu yıl Başaklar şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter’in burçlarında 9 Eylül’e kadar kalacak olması nedeniyle oldukça şanslı olacaklar. Hayatlarına yeni gelişim ve olgunlaşma fırsatları katacaklar. Özellikle evlilik, ikili ilişkiler, iş ortaklıkları ve kariyer alanında önemli gelişmeler kaydedecekleri bir yıldalar. Bekar Başaklar evlilik kararı alabilir, süregelen ilişkilerini ciddi kararlarla geleceğe taşıyabilir veya evli Başaklar birlikteliklerini daha sağlam ve mutlu bir temele oturtmak için ilişkilerine eğilebilirler. Çocuk sahibi olarak ailelerini genişletmek isteyebilirler. 2016 yılı gelecek hedefleri belirlediğiniz, geleceğe daha umutla baktığınız bir sene olacak. Dış görünümünüzü değiştirebilir, sağlığınıza ve bakımınıza daha fazla özen göstermek isteyebilirsiniz. Bu dönemde beslenmenizi daha doğal ve vitamini bol ürünlerle destekleyebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Teraziler bu yıl kısa yolculuklar, kardeşler, yakın akrabalar, komşularla ilişkiler, iletişim ve eğitimler alanında yer alacak Satürn’ün etkilerini yıl boyunca hissedecekler. Bu süreçte, yeteneklerinizi geliştirmek için eğitimler alabilir, kurslara başlayabilir ya da eğitimler vermeye başlayabilirsiniz. Ticari girişimlerde bulunmak, yazmak, anlatmak, dil öğrenmek  ve kendinizi yeni bir felsefe veya bakış açısıyla ifade etmek için çaba gösterebilirsiniz. Kısa yolculukların, gezilerin, iş veya eğitim amaçlı seyahatlerin sık olacağı bir yıldasınız. Ulaşım araçlarının, iletişimde bilgisayar ve telefonların etkin ve verimli bir biçimde kullanımı bu yıl sizin için önem taşıyor. Kardeşlerle, kuzen veya yakın akrabalarla, komşular ve sık karşılaştığınız insanlarla ilişkiler olgunlaşma ve deneyim alanınız olacak. Yakın çevre ilişkilerinde nasıl bir tutum benimsediğiniz, birbirinizin fikirlerine, hayata bakış açısına ve özgürlük alanlarına ne kadar uyum sağladığınız konusunda test edici yaşam deneyimleri içerebilir.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Akrepler bu yıl, para kaynakları, mali planları ve kazanç yollarını temsil eden alanda yer alan Satürn’ün etkisini yıl boyu hissedecekler. Yeni kazanç yolları bulmak, kazanç arttırıcı girişimlerde bulunmak ve mali portrelerini dengeleyerek iş alanında yatırımlar yapabilmek için bilinçli adımlar atacaklar. Bu yıl kendi değerinizi bileceksiniz, çevrenize, iş hayatınızdaki çabalarınıza, ortak iş yaptığınız kişilere ve ailenize yönelik olmak üzere emeğinizin karşılığını almak isteyeceksiniz. Şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter bu yıl 9 Eylül’e kadar Başak burcunda kalacak ve sizin arkadaşlar, grup aktiviteleri ve gelecek projeleri alanınızda yer alacak . Bu süreçte, hayatınıza yeni arkadaşlar girebilir, sosyal çevreniz genişleyecektir. Hayatınıza yeni hedefler katacak ve genişleme ve büyüme olanakları sağlayacak fırsatlara ulaşmanız kolay olacak.

Yay ve Yükselen Yaylar

Yaylar bu yıl burcunuzda yer alan görev ve sorumlulukları arttıran, bizi olgunlaştıran deneyimleri hayatımıza katan ve kariyer alanında güçlü değişimler yapmayı sembolize eden Satürn’ün etkisini yıl boyunca hissedecekler. Bu yıl hayat amacınızı ve bu yolda sahip olduğunuz beklentilerinizi daha gerçekçi düşünerek, disiplinli davranarak ve sorumluluk alarak yeniden ele almayı deneyimleyeceksiniz. Bireyselliğinizi ortaya koymak adına daha fazla çaba harcayacaksınız. Satürn sizi evlilik, ortaklık, ortak çalışmalar, sosyal ilişkiler ve kariyer konularında daha bilinçli kararlar alarak  hedeflerinizde ilerlemek için motive edecek. Bekar Yaylar hayatlarına ciddi bir beraberlik katabilirler; beraberlikleri süren Yayların ilişkisi evliliğe gidebilir. Evli Yaylar, eşleri ile kurdukları ilişkide karşılıklı olarak birbirlerinden ne beklediklerini daha derinden keşfedebilirler.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Oğlaklar bu yıl burcunuzun yönetici gezegeni Satürn, yıl boyunca Yay burcunda geçişini sürdürecek ve sizin elde olmayan durumları ve değişimleri temsil eden alanınızda kalacak. Bu alan aynı zamanda bilinçaltınızı, spiritüel konuları ve iç dünyanıza eğilmeyi de temsil eder. Bu süreç içerisinde iş ve çalışma koşullarınız, günlük hayat düzeniniz elde olmayan sizden kaynaklanmayan sebeplerden ötürü değişime uğrayabilir. Çalışma saatleriniz ve temponuz sizin için yorucu ve yıpratıcı olabilir. Kendinize ayıracak vakit bulamayabilirsiniz. Diğer yandan, spiritüel, okült ve metafizikle alakalı veya psikolojik konular ve terapiler ilginizi çekebilir, bu konularda okuyabilirsiniz. Bu yıl bekar Oğlaklar evlenme kararı alabilir, evli Oğlaklar ebeveyn olma kararı verebilir, iş hayatında terfi alınabilir ve kariyerinizi sağlam temellere oturtabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kovalar

Kovalar bu yıl burcunuzun yöneticisi Satürn’ün Yay burcunda yapacağı transit süresince arkadaşlıklar, sosyal etkinlikler, grup çalışmaları, dernek veya organizasyonlarda üstleneceğiniz görev ve sorumluluklarla ilgili temaları sık sık gündeminize getirebilir. Arkadaşlıklarınızı ve sosyal ilişkilerinizi etkileyecek kararlar alabilir, hayatınıza yeni gelecek projeleri ve kariyer hedefleri katabilirsiniz. Fikirler, farklı kültürler, felsefe ve zihinsel aktiviteler çerçevesinde kendinizi gruplar içinde yeniden konumlandırmak isteyebilirsiniz. Bu süreçte artık bazı arkadaşlıkların size bir anlam ifade etmediğinizi düşünerek bitirebilir veya arkadaşlarınızın hayatınızdaki gerçek anlamını ve değerini keşfetmek üzere deneyimler yaşayabilirsiniz. Sosyal kimliğinizi belki yeniden inşa etmek isteyeceksiniz.

Balık ve Yükselen Balıklar

Bu yıl görev ve sorumlulukları, bizleri olgunlaştıran hayat deneyimlerini temsil eden Satürn’ün Yay burcundan geçişi hepimiz üzerinde önemli etkiler yansıtacak. Bu etkiyi Balıklar iş ve kariyer alanında hissedecekler. Hayatlarına daha fazla prestij ve statü getirecek kariyer adımları atmak için çaba sarf edecekler. Bu dönemde ebeveynlik etmek, kendi ebeveynlerinizin sağlık ve bakımları ile uğraşmak ve bu konularda sorumluluk yüklenmek söz konusu olabilir. Hayat hedeflerinizde daha çok başarı elde etmek için çok daha sıkı ve disiplinli çalışma gerekliliği hissedebilirsiniz. Bazı Balıklar iş hayatında yükselmek için emin ve kararlı adımlar atabilirler. Evliyseniz eşiniz ile ilişkinizi sağlamlaştırmak şansı elde edeceksiniz. Bekar Balıklar bu süreçte kendilerine gelecek vaat eden bir ilişkiye, beraberliğe adım atabilirler. Sosyal anlamda çevreniz genişleyebilir ve bu çevrelerden size iş fırsatları, yardım ve destek verilebilir.

Hangi Burca Ne Hediye Alınır?

Yay Burcuna Alınacak Hediyeler:


Akrep Burcuna Alınacak Hediyeler:

Terazi Burcuna Alınacak Hediyeler:


Başak Burcuna Alınacak Hediyeler:

Yeni Yılda Stilinizi de Yenileyin!

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Sevdiklerinize Alabileceğiniz En Güzel Yeni Yıl Hediyeleri” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/index.php/sevdiklerinize-alabileceginiz-en-guzel-yeni-yil-hediyeleri/” linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Evinizde Yılbaşı Rüzgarı Estirin!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/index.php/evinizde-yilbasi-ruzgari-estirin/” linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]

[layerslider id=””]