Yeni Sezonun Güzellik Trendleri

Kozmetik dünyası, sonbahara oldukça iddialı hazırlandı. Bu sezonun makyaj trendleri için anahtar kelimeler: Sanatsal, çekici ve iddialı! Her makyaj adımında fark yaratacak bir değişiklik var. Makyaj yapmak yeni sezonda daha eğlenceli olacak!

Boyaları Sıçratan Teknikler

Birçok defilede modellerin makyajı, sanki yüzlerine boya sıçratılmış gibi dağınık ve rastgele sürülmüştü. Bu görünüm önümüzdeki parti sezonu için çılgın bir alternatif olabilir. Daha gerçekçi trendlerse kahverengi ve altın göz makyajının yeniden popüler olacağını söylüyor.

Makyajsız Görünüm Zirvede

No-makeup makeup dediğimiz o yokmuş gibi hissettiren makyaj, her zamanki gibi yine trendler arasında yer alıyor. Hafif bir dudak koruyucu, sade bir ten makyajı ve maskarayla kış mevsiminin günlük görünümünü tamamlayabilirsiniz.

Kırmızının Yeri Ayrı

Kırmızı ruj kimi defilelerde en parlak haliyle yer alırken kimisinde mat ve cool duruşuyla dikkat çekti. Dudaklardaki en popüler renk kırmızı olsa da bordo ve mor tonları da sık sık karşımıza çıkacak. Bir de rujların dudaklarda hafif şekilde kendini belli etmesi birkaç yılın favori uygulaması.

Yaratıcı Detaylar

Yüze yapıştırılan aksesuarlar, abartılı takma kirpikler, sıra dışı lensler ve grafik eyelinerlar makyajda deneysel olmayı seven özgürce yaratıcılıklarını konuşturacakları trendleri oluşturuyor. Bakalım bu kış ne kadar ileri gideceksiniz?