Yeni Sezonun Favori Saç Renkleri

Değişen sezona ayak uydurmak için görünümünüzde farklılık yaratmak isterseniz yeni sezonun favori saç renklerine göz gezdirin. Üstelik 2017 yılında kahverengi, kızıl ya da sarıdan daha fazla alternatifiniz olacak. Alışık olduğunuz tonlardan cesaret isteyen yeniliklere kadar aradığınız, bulduğunuza sevineceğiniz her rengi bir araya getirdik. Size de yeni saç renginizi bulmak kaldı!

5

Balyaj Trendi Bir Yere Gitmiyor

Hala en çok tercih edilen saç boyama tekniklerinden biri olan balyaj, popüleritesinden hiçbir şey kaybetmeden 2017 sonbaharına da giriş yapacak. Saçlarınızda özellikle tek bir renk yerine boyutlu bir görünüm, güneşten açılmış gibi bir renk yaratmak için balyaja bu sonbaharda bir şans verin. Yenilenen tekniklerle yıllar öncesine göre daha iyi bir sonuç alacağınıza eminiz!

1

Targaryen Etkisi Gerçek Hayatta

Targaryen ailesi neredeyse bembeyaz saçlarıyla Game of Thrones evreninde trendsetter olabilir mi bilemiyoruz ama gerçek dünyada bu saç rengi fazlasıyla revaçta. Cara Delevingne, Katy Perry, Kristen Stewart ve Zoe Kravitz gibi ünlü kadınlar kısacık kestirdikleri saçlarını platin sarısına boyatıyor. Belki Met Gala’ya davetli değiliz ama kimse bizi bu trendi denemekten alıkoyamaz.

3

Kate Moss’tan İlham Alan Dağınık Sarı

Platin saç rengi sizin için fazla iddialıysa, daha koyu tonları deneyebilirsiniz. Ama dikkat etmeniz gereken ilk kural, saç diplerinizin uçlarına göre daha koyu olması. Bu hem daha doğal bir görünüm yaratacak hem de saç derinize daha iyi davranmış olacaksınız. Üstelik son dönemde bu saçın podyumlara kadar çıktığını düşünürsek, denemezseniz pişman olabilirsiniz.

2

Bakır Tonlarının Dönüşü

Yeni sezonun en büyük sürprizi bakır tonları oldu. Saçınız çılgın bir kesime sahip olmasa bile bu renk sayesinde çabasız çılgınlığı elde edebilirsiniz. Biraz dikkat çekici bir değişiklik yapmak için bu saç rengini deneyin!

4

Milenyum Pembesi 90’ları Getiriyor

Pastel renkler birkaç yıldır hiç olmadığı kadar trend ve özellikle genç kadınlar bu renkleri kullanmak konusunda çok cesur. “Millenial pink” adıyla ünlü olan, hangi ton olduğu konusunda herkes hemfikir olmasa da da açık pembe diyebileceğimiz bu renk, kazaklardan asksesuarlara kadar her yerde! Saçlara uğramaması imkansızdı. Tabii bu rengi tercih ettiğinizde yanında birkaç saç bakım ürünü almayı da unutmayın.