YENİ SEZONDA YENİ AKSESUARLARLA PARTİYİ BAŞLATIN!

shutterstock_218427370

Bir çift küpe, gösterişli bir kolye, kırmızı ruj gibi küçük dokunuşlarla kombinimizi nasıl değiştirebildiğimizi bir düşünün. Yeni sezonda önerilerimizle stilinize yeni aksesuarlarla stil sahibi görünmek çok kolay.

Bordo ve kahverengi kışın en vazgeçilmez renkleri. Kalın topuklu bir çift ayakkabı, renkli bileklik ve küpeler ve tabii ki bordo bir çantayla kombininize renkli dokunuşlar ekleyin.

Taşlı aksesuarlar ve metalik etki çanta & ayakkabılarla parıldayın. İddialı bir makyaj ve parfüm kokusuyla da etkiyi güçlendirebilirsiniz.

Şık bir sırt çantası, platform topuklu ayakkabılar ve taşlı ear-cufflarla cool tavrınıza daha da hava katarak etkilemeye ne dersiniz?

Zincir detaylı ayakkabı & çantalar, aksesuarlarla iddialı bir tavır takının. Özellikle deri kombininize yakışacak zincir detaylı aksesuarları sadece gümüş veya altın tercih etmeyi unutmayın.

Siyah, altın ve gümüş her zaman bir klasiktir. Sade ve şık dokunuşlar için bir çift siyah topuklu ayakkabı, klasik bir çanta, altın küpe ve kolyeler mutlaka gardırobunuzda olmalı.

Aksesuar Dünyasını Keşfedin!

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Cildinizi Sonbahara Hazırlamanın 5 Yolu!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d3c0e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=7473″ linktext=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Yepyeni Siyah Elbiseleri Keşfedin!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d2bee2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=7329″ linktext=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]