Yeni Nesil Stil İkonları

North West, Blue Ivy Carter, Romeo Beckham ve diğerlerinin en önemli ortak özelliği anne ve babalarının son 20 yıldır sahneyi, sahayı, sinemayı ve popüler kültürü domine eden isimler olması. Bir diğeri de ebeveynlerinin moda dünyasının en iyi giyinen ikonları sayılmaları. Dolayısıyla geleceğin şimdiden ünlü isimleri de aileleri gibi giydikleriyle öne çıkıyor. Çocukları için hiçbir masraftan kaçınmayan ve onları lüks içinde büyüten ünlü aileler, söz konusu onların gardırobu olduğunda da farklı değil. Hatta Kardashian ailesinin çocuk koleksiyonlarını düşünürsek, aileler çocukları için tekstil sektörüne bile giriyor diyebiliriz. Hollywood’un ünlü minik ikonlarını bir araya getirdik, bakalım stil yarışının kazananı kim olacak?

05

North West

Daha doğmadan önce ünlü olan çocuklardan North West, şimdiden tasarımcıların ona özel hazırladığı kıyafetlerle dolu bir gardıroba sahip. Bale dersi sonrasında giydiklerinden annesinin kucağında da olsa ön sıradan izlediği defilelerdeki görünümlerine kadar North şimdiden gerçek bir ikon oldu. 3 yaşındaki North, babası Kanye West’in hazırladığı Yeezy koleksiyonunun çocuklar için olan tasarımlarında da modellik yapıyor.

01

Suri Cruise

Tom Cruise ve Katie Holmes’un kızı olan Suri 10 yaşında olmasına rağmen çok küçük yaşlardan itibaren giydikleriyle ilgi çekmeye başladı. Suri’nin henüz üç yaşındayken topuklu ayakkabılarla görüntülenmesini ve bunun yarattığı tepkiyi hatırlıyor musunuz? Annesi o zaman bunu Suri’nin tercih ettiğini söylemişti. Neyse ki geleceğin yıldız adayı artık daha yaşına uygun tercihler yapıyor.

07

Shiloh Jolie-Pitt

Angelina Jolie ve Brad Pitt birlikteliği duyulur duyulmaz tüm dünya olası biyolojik çocuklarının ne kadar güzel olabileceğini konuşmaya başladı. Çiftin beraberliğinin ikinci yılında doğan Shiloh, ilk fotoğraflarında bile annesi ve babasının mükemmel bir karışımı olduğunu göstermişti. Shiloh da Suri gibi büyüdükçe tartışmaların odağına girdi. Erkek çocukları gibi giyinmek istemesi ve ailesinin buna izin vermesiyle dikkat çeken Shiloh, kendine özgü tarzıyla küçük ünlüler arasında en özgün çocuklardan biri olmayı başardı.

03

Blue Ivy Carter

Çok yakında küçük ikiz kardeşlere sahip olacak Blue Ivy, bugüne kadar kameralardan özenle uzak tutulsa da özellikle kırmızı halıda anne ve babasını pek yalnız bırakmıyor. Annesi Beyoncé olunca Blue Ivy’nin ikonik görünümler vermeye erken yaşta başlamasına şaşırmamak lazım. Gelecekte stili sizce annesi gibi abartılı ve dikkat çekici mi olacak yoksa tezyesi Solange gibi sıra dışı ve renkli mi?

08

Romeo Beckham

Victoria ve David Beckham kalabalık, mutlu ve başarılı bir aile olarak birçok ünlünün bile hayallerindeki hayatı yaşıyor. Çocuklarıysa ebeveynlerinin izinden büyük bir hızla gidiyorlar. Fakat aralarından ilk sıyrılan Romeo oldu. Ünlü İngiliz markası Burberry’nin yüzü olan Romeo, giyimi ve enerjisiyle şimdiden en iyi giyinen erkekler arasında. Ailenin tek kızı olan beş yaşındaki Harper da muhteşem bir gardıroba sahip olsa da ailesi tarafından spot ışıklarından şimdilik uzak tutuluyor.

02

Penelope Disick

Kardashian ailesinin yeni nesil ikonları arasında yer alan Penelope, ailenin çocuk koleksiyonlarının da modellerinden biri. Ailenin her çocuğunda olduğu gibi Penelope de sürekli güncellenen muhteşem bir gardıroba sahip. North ile bale derslerini paylaşan Penelope bakalım gelecekte kıyafetlerini de paylaşacak mı?

04

James Reynolds

Adı annesi gibi erkek ismi olsa da James, Blake Lively ve Ryan Reynolds’ın kızı. Henüz iki yaşındaki James’i ilk kez babası Hollywood Bulvarı’ndaki yıldızına sahip olduğu gün net bir şekilde görebildik. Özel hayatlarını ve çocuklarını oldukça gizli tutmaya çalışan çift, bu sefer kameralara karşı oldukça cömertti. James’in gardırobu hakkında çok az bilgiye sahip olsak da annesinden yola çıkarak harika olduğunu tahmin edebiliriz.

06

Dusty Rose Levine

Listenin en küçüğü olan beş aylık Dusty Rose, rock star bir baba ve süper model bir anneye sahip. Adam Levine ve Behati Prinsloo’nun kızı olan Dusty Rose’a gelen birbirinden şık hediyeleri annesinin Instagram hesabından takip edebilirsiniz. Babasının Hollywood Bulvarı’ndaki yıldızını aldığı gün son halini gördüğümüz minik bebek kameralara ve modaya hemen alışmış gibi görünüyor.

Fotoğraflar: Splashnews