Yeni Mevsimin Güzellik Trendleri

Yeni sezon başladığında sadece gardırobumuzu değiştirmiyoruz, kozmetik ihtiyaçlarımız ve trendler de güncelleniyor. Yeni sezonda bizi bekleyen güzellik trendleri ve size önereceğimiz ürünlerle hazırlıklar başlasın!

Glitter Dönemi Başladı

Havaların ısınmasıyla birlikte ten makyajı da hafifliyor. Baharda highlighter sayesinde ışıl ışıl günler bizi bekliyor! İlkbahar/Yaz 2019 podyumlarının en sık tercih edilen kozmetik ürünü olan highlighter günlük kullanımda da yer alacak.

Makyaj Var Mı Yok Mu?

Her ne kadar glitter kendini bahar defilelerinde sık sık gösterse de genel olarak alıştığımız o “yokmuş gibi makyaj” yeniden popüler olacak. Özellikle daha yumuşak tonları seçerek parlatıcı, maskara ve BB krem üçlüsüyle makyajınızı tamamlayabilirsiniz!

Çarpıcı Renkleri Sevenlere Özel

Tabii dikkat çekmek isteyenler için daima bir seçenek var! Özellikle göz makyajında çarpıcı renklerle fark yaratmak 2019’da çok kolay! İsterseniz glitter ile gözlerinizde parlak bir etki yaratın ya da renkli farlarla gözlerinizi daha belirgin gösterin.

Bahar Renkleri Her Yerde!

Living Coral rengini duyduğunuza eminiz, 2019’un Pantone rengi! Tam yaza uygun, bronz tenle buluşunca harika görünecek bir ton olduğu için tatil bavulunuzda mutlaka yer almalı. En risksiz kullanım alanıysa tırnaklar!