Yeni Arzu Nesneleri

Havaların ısınmasıyla üzerinizdeki fazlalıkları atmaya ne dersiniz? İlkbaharın enfes çiçek kokusu ve içinizi saran enerjik bahar heyecanını yepyeni aksesuarlarla tamamlayın. Koyu renklerin yerini açık ve pastel tonlara bıraktığı yeni sezon parçaları tüm sezonu kurtaracak birer arzu nesnesi!

1.Abartılı Küpeler

Minimal tasarımların tahtını alan gösterişli ve büyük küpelere gözlerinizi alıştırmaya başlayın. Bu tarz abartılı, rengarenk boncuklu küpeleri sakin parçalarla kombinleyerek odağı tek bir noktaya çekin.

2.Minimal Çantalar

Bu sezon çantanızdaki alan daralıyor. Sadece anahtar, cüzdan ve telefon taşıyamaya hazır olun! Büyük çantaları geride bırakacağınız minimal ve retro modellerin dönemine hoş geldiniz.

3.Metalik ve Blok İkilisi

Rahatça yürüyebileceğiniz blok topukları bu sezon herkesin ayağında göreceğinize eminiz. Birkaç sezondur devam etmekte olan metalik trendiyle birleşince karşınıza çıkan ilk bu tarz ayakkabıyı almanızı öneririz.

4.İşlevsel Fular

İster boynunuza, ister saçınıza, isterseniz de çantanıza… Bu yaz sık sık göreceğiniz fular aksesuar gardırobunuza mutlaka eklenmeli!

5.Cool Gözlükler

2000’li yılların renkli güneş gözlüklerine merhaba deyin. Güneş korumasından çok görünümü destekleyemeye yarayan bu tarz gözlükler cool bir görünümü garantiliyor.! En trendy parçaların sarı camlı gözlükler olduğunu da ekleyelim.