Yazlık Bakım Çantası Nasıl Yapılır?

Cildiniz yeni bir uyanışa hazır mı? Baharla birlikte daha çok güneş ışığına maruz kalan cildinizi yaza ve tatile hazırlamak için yapmanız gerekenleri ve bronz teninizde harika duracak makyaj önerilerini bir araya getirdik! Yaza özel güzellik çantanızda olması gereken her şey burada.

Kozmetik Ürünlerini Keşfetmek İçin Tıklayın

Yaza Özel Cilt Bakımı

Kışın sert rüzgarlara, soğuk ve kuru havaya direnen cildiniz baharla birlikte yeni açmış bir çiçek gibi görünsün istediniz ve bakıma başladınız değil mi? Sırada kavuran güneşe karşı bu canlılığı korumak var. Cildinizi taze ve nemli tutmak için yapmanız gerekenler basit; nemlendiricinizi yanınızdan ayırmayın, koruyucu serumlarınızı mutlaka sürün ve direkt güneşin altında yatmayın.

Tüm Cilt Bakım Ürünleri

Deniz, Kum, Güneş ve Saçlar

Saçlarınız sandığınızdan daha hassas olabilir. Özellikle söz konusu sıcak havada, klorlu havuz suyu ya da tuzlu deniz suyuyla karışmış ve kuma karışmış saçlarsa. Suya girmeden önce ve sudan çıktıktan sonra duş almak, saçlarınız kuruyken bakım kremi uygulamak, güneşe karşı koruyucu spreyler kullanmak ve yaza özel şampuanlar edinmek saçlarınıza yapacağınız iyilikler arasında yer alıyor.

Tüm Saç Bakım Ürünleri

Çantanın Vazgeçilmezi: Güneş Ürünleri

Yazlık bakım çantanızda mutlaka olması gereken en önemli ürün; güneş ürünleri. Yüz ve vücut için ayrı olarak alırsanız, şehir yaşamında da yapışıklık hissi olmadan yüzünüzü güneş ışınlarından koruyabilirsiniz. Güneş sonrası nemlendiriciler ve yüksek faktörlü güneş ürünleriyle hem tatilinizin tadı kaçmaz hem de sağlıklı bronzlaşmış teniniz rengini daha uzun süre korur.

Tüm Güneş Ürünleri

Yaz Makyajı Nasıl Olmalı?

Bronz tene makyaj yapmanın tadı bambaşka değil mi? İyice nemlendirdiğiniz cildinizdeki rengi eşitlemek için BB kremler, gözlerinizi daha iri göstermek için maskaralar, kemiklerinizi ortaya çıkarmak için highlighter’lar ve dudaklarınızı belirginleştirmek için parlatıcılar yeter de artar bile! Kış aylarının yoğun makyaj uygulamalarından sonra cildiniz rahatlamış hissedecek!

Tüm Makyaj Ürünleri