YAZLIĞIM, YAZLIĞIM, GÜZEL YAZLIĞIM!

Kışlık eviniz kadar çok zaman geçirmiyor, yazdan yaza orada yaşıyor olsanız da, yazlığınız sizin eviniz… Kışın stresini atmanızı sağlayacak, hafifleyip rahatlamanızı sağlayacak bir yazlık dekorasyonu için size harika önerilerimiz var. Bahçeden çatı katına, mutfaktan çocuk odasına, şık dokunuşlarla yazlık evinizi yenileyin!

garden

Kışlık evinizde bahçeniz yoksa, yılın birkaç ayı da olsa bu bahçenin tadını çıkarın! Güneşlenin, koltuğa yayılıp kitap okumanın tadını çıkarın, karşı komşuyu barbekü partisiyle ağırlayın. Bahçe sizin, seçim sizin!

Yazlıkların en önemli köşelerinden biri olan çatı katları genel olarak yazlıkta misafir odası işlevini görür. Çat kapı gelip sürpriz yapan misafirler için bu odayı düzenli ve ferah tutacak dekorasyon öğelerini tercih edebilirsiniz.

Uzun ve lezzetli kahvaltıların hazırlandığı mutfakların dili olsa da konuşsa, mutfaklar çektikleri sıkıntıları anlatsa… Denizde, havuzda yorulan aç bünyeler için kısa zamanda harika öğünler sunmak için pratik ürünlerin elinizin altında bulunmasında fayda var!

Kabul edelim, çocuklar yazlık evlerini kışlık evlerinden daha çok severler. Bahçede, havuzda, parkta zaman geçirmeyi, odalarında oyun oynamaya tercih eden bu minikleri eğlenceli seçimlerle mutlu edebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Ürünleri satın almak için görsel üzerindeki sepetlere tıklayın!

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Ev Dekorasyonunda Marin Trendini Keşfedin!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=6066″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]