YAZIN VAZGEÇİLMEZİ: KÜÇÜK BEYAZ ELBİSE!

Kadınların her an kurtarıcısı küçük siyah elbiseler yazın yerini beyaz elbiselere bırakıyor. Uçuş uçuş beyaz elbiseleri stilinize göre yazın modası gladyatör ya da kalın topuklu sandaletlerle kombinleyin. Renkli bir takı dokunuşu ya da altın aksesuarların beyaz elbisenizi çok yakıştığını unutmayın, mutlaka bir aksesuarla beyaz elbiseleri daha da çekici hale getirin. İster şehirde ister tatilde beyaz elbiselerle iz bırakmak için kombin önerilerimize göz atın:

Dantelli elbiseler bu sezon çok moda. Bohem havayı vermek için gladyatör sandaletler ve tüylü aksesuarlar birebir. Bu kombini hem gündüz hem yaz akşamlarında tercih edebilirsiniz.

Sportif bir beyaz elbiseyi sneakerlarla günlük olarak kullanabileceğiniz gibi kalın topuklu ayakkabılarla da şıklaştırabilirsiniz. Tokalı bir kemer ve püsküllü çanta dokunuşuyla bohem şıklığı yakalayın.

Yaz akşamlarında klasik bir beyaz elbiseyi ince bantlı ayakkabılarla kombinleyin, şık birer küpe ve el çantasıyla daha da gösterişli hale getirin. Altın aksesuarların beyaz elbiselerin vazgeçilmezi olduğunu unutmayın.

Günlük beyaz elbiseyi metalik etkili sandaletlerle ve renkli bir askılı çantayla hem gündüz hem gece kullanabilirsiniz. Bu elbisenin pililileri size hareket katacak ve yaz günlerinde vazgeçilmeziniz olacak.

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Bohem Yaz Stilini Keşfetmek İçin Tıklayın!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c7e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=5996″ linktext=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Gündüzden Geceye Yaz Stilini Keşfetmek İçin Tıklayın!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c7e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=5902″ linktext=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]