Yazın Kurtarıcısı En İyi 5 BB Krem

BB kremin ne olduğuyla ilgili kafanız karışık mı? Anlatalım. Aslında renkli nemlendirici olarak tanımlanabilir. Fondöten kadar ağır içeri olmadığı için ciltte hafif bir görünüm sağlar. BB krem yani Blemish Balm, kusur kapatıcı anlamına geliyor. Yıllar önce dermatologlar tarafından keşfedilen BB krem, ciltteki kızarıkları kapatıp, cilt rengini dengelemek için formüle edilmiş. Günümüzde ise; sağlıklı dermokozmetik olarak popüler bir yere gelen BB krem ciltteki nem oranını dengeliyor ve ince dokulu bir kapatıcılık sunauyor! En iyi BB kremleri sizin için araştırdık.

Dior

Tüm cilt tonlarıyla muhteşem uyum sağlayan Dior Skin Nude BB krem, magnezyum, çinko, bakır gibi minerallerle zenginleştirilmiş formülüyle cildinizin ihtiyacı olan bakımı sağlar. Kusurları kapatarak cilde canlı bir görünüm kazandırır.

Bobbi Brown

Beş etkiye sahip formülüyle ciltteki kusurları kapatır, rengi eşitler ve nem aşılar. Uzun süreli aydınlık sağlayan yapısıyla kırışıklıkların görünümünü azaltan Bobbi Brown, zararlı UVA ve UVB ışınlarından cildinizi korumaya yardımcı olur.

Shiseido

Shiseido Perfect Hydrating BB krem, canlı ve parlak görünen bir cilt için tek başına makyaj etkisine sahip. Yağsız yapısıyla gözenekleri gizleyip cilt pürüzlerinin görünümünü en aza indirir. SPF30 ile zararlı UVA ve UVB ışınlarından cildinizi korur.

Vichy

Vichy Normaderm BB krem, cilt rengindeki farklılıkları eşitlemeye yardımcı oluyor. İçerdiği termal su sayesinde cildi rahatlatıp yatıştırmayı, salisilik asit sayesinde ise ciltteki parlamayı ve yağlanmayı engelliyor.

Smashbox

Ciltteki yağ kontrolünü sağlayan ve akne karşıtı Smashbox BB krem, kamera ışıklarına dost olan kapatıcılığıyla dikkat çekiyor. Ciltteki nem bariyerini %22 arttıran Smashbox BB krem, özellikleriyle ihtiyacınızdan fazlasını sunuyor.