Yazın En Güzel Zamanı

Favori mevsiminiz ne olursa olsun, yaz insanın içini kıpır kıpır eden bir güce sahip. Deniz, kum ve güneşle buluşmak sizin için tatilin amacı olmasa bile, tatile hazırlanmanın kendisi bile yeterince huzur veriyor. Şimdi tatilin en güzel yanını birlikte yaşayalım, hazırlanalım!

İlk Sıradakiler!

Tatilin en önemli parçası bikini ve mayolar, uzun bir zaman boyunca üniformanıza dönüşecek. Çeşit çeşit tasarım arasından düz renkleri, volanlı tasarımları ve detaylarıyla fark yaratan modelleri seçebilirsiniz.

Tüm Mayo & Bikiniler

Partinin Yıldızı

Plaj elbiseleri ve pareolarla plaj partilerinin en şık kadını olmaya hazırlanın! Bikini, mayo ve plaj elbiselerini zıt renklerde tercih ederseniz, her bir parçanın havasını kaybetmeden şık bir görünüm yakalarsınız!

Tüm Plaj Elbiseleri & Pareolar

Mini Şortlar

Tatil hazırlığında bavulunuzda en çok olması gereken parçalardan biri de şortlar! Kumaş, jean, keten; çizgili, çiçekli ya da düz renklerde tüm alternatifleri bavulunuza atın. Plajda bikini altına ya da bir tişörtle basit ve şık kombinler yapabilirsiniz.

Tüm Şortlar

Sandalet Mevsimi

Topuklu ya da topuksuz, bantlı ya da parmak arası! Siz sadece bu yaz ayaklarınızı sıcak havadan nasıl kurtaracağınıza karar verin, biz sizin için tüm modelleri bir araya getirdik. Sezonda dikkat çeken detaylar ve konfor bir arada!

Tüm Sandaletler & Terlikler

Şapkasız Olmaz

Mevsim güzel, hava hep sıcak, kıyafetler hafif ama yine de her şeyin daha iyi olması için birkaç yardımcıya daha ihtiyacınız var. Hasır şapkalar da bunlardan biri! Plajda dinlenirken ya da bir şehri keşfederken yanınızdan ayırmayın.

Tüm Şapkalar

Güneşe Karşı

Yeni sezonda güneş gözlükleri geçmişten büyük bir ilham alıp bambaşka bir görünüme kavuştu. Siz de vintage etkiyi hissetmek için yeni modelleri keşfedin. Klasik çizgiyi korumak isterseniz, yine sizi şık alternatifler bekliyor!

Tüm Gözlükler