Yazın En Ferah Rengi: Mavi

Uzun süren günler, deniz kenarında yapılan tatiller, kısacık gecelere sığan eğlenceli anlar ve hafifleyen kıyafetlerle yaz mevsimi her zaman büyük bir heyecanla bekleniyor. Sıcak havayla aranız iyi olmasa da bu mevsim için heyecanlanmamak mümkün değil.

Yaz mevsimine hazırlanırken yapılacaklar listesi belli; trendlere uygun bir gardırop, tatil alışverişi, mevsime uygun dekorasyon ve sağlıklı hafif bir beslenme düzeni. Bütün kış akşam yemeğinden sonra yenilen karpuzları özlediğinizi biliyoruz!

Bu yazın trendi living coral adı verilen mercan rengi olabilir ama sıcak havayla en iyi anlaşan renklerden biri de mavi. Mavi rengi kombinlerinize, evinize hatta mutfağınıza bile dahil ederek yaza en cool halinizle devam edebilirsiniz.

Kombinlerde mavi etkisi

Mercan rengiyle kontrast yaratan mavi tonlarıyla trendlerde bir taşla iki kuş vurmaya ne dersiniz? Bebek mavisinin sakinleştirici tonundan denizci stilinin vazgeçilmezi laciverte kadar geniş bir yelpazeniz var. Biri mutlaka hem modunuza hem kombininize uyacak.

Tatil alışverişinde deniz rengi

Yaz tatili için plan yapıp heyecanlanmaktan daha güzel bir şey varsa o da tatile çıkmanın ta kendisi. Yeni aldığınız bikini, mayo, plaj elbisesi hatta plaj havlusuyla bronzlaşmaya hazır mısınız? Mavinin yatıştırıcı etkisini kızgın güneşin altında kullanın, masmavi gökyüzü ve denizle uyum içinde olacak birkaç parçayı plaj çantanıza mutlaka atın.

Evin mavi hali

Dekorasyonda mavi rengin etkisi yadsınamaz. Sakin, huzurlu ve barışçıl ev ortamları yaratmak ya da çalışma ortamında üretkenliği artırmak için mavi renk sık sık kullanılıyor. Yaza özel dekorasyon fikirleri arıyorsanız, renk paletinin en ferah üyesi mavinin tonlarına yer verin. Özellikle koyu maviyle yazlık havasını evinize taşıyabilirsiniz.

Mutfakta sağlığın rengi mavi

Yaz boyunca sıcak yemeklere olan ilgi azalabiliyor. Özellikle soğuk malzemelerden yapılan, zeytinyağlı yiyeceklerin ya da salataların sık sık tercih edildiğini düşünürsek, en büyük yardımcınız güçlü performansa sahip bir buzdolabı olacak. En doğru seçimin ne olacağını düşünüyorsanız hemen söyleyelim; Regal Temiz Hava Teknolojisi! Temiz Hava Teknolojisi ’ne sahip buzdolaplarına yerleştirilen UPT aparatı ile buzdolabının her yerine mavi ışık yayılır, buzdolabı içindeki kötü koku oluşumu büyük oranda engellenir, buzdolabınız özlediğiniz ferahlığa kavuşur. Yiyecekleri daha uzun süre taze tutan, yeşil yapraklı sebzelerin ve meyvelerin doğal ortamındaymış gibi canlı kalmasını sağlayan Temiz Hava Teknolojisi’yle Regal buzdolaplarından biri, bundan sonraki her mevsimde içinizin rahat olmasını sağlayacak. Regal’in yenilikçi buzdolabı ile tanışmak için tıklayın.