Yaza Yakışacak 5 Parça

Hava ısındıkça yaz moduna girmek, hemen tatil planları yapmaya başlamak kaçınılmaz. Yazlık gardırobunuz için ne hayaller kurduğunuzu tahmin edebiliyoruz, çünkü biz de aynı heyecanları paylaşıyoruz! Spagetti kolları olan uzun bir yaz elbisesi mi yoksa konforu da en az görüntüsü kadar iyi bir çift espadril mi? Seçiminizi yapmadan önce 2020’yi özetleyen beş trend parçayı inceleyin!

Spagetti kollu slip elbiseler

Yazlık elbiseler içinde seçim yapmak çok zor. Uzun ve ferah elbiseler mi yoksa kısa ve serin elbiseler mi seçmeliyiz? Bize kalırsa bu yılın öne çıkan trendi spagetti kol dediğimiz ince askılı elbiseler. Boyu size kalmış, desenleri seçmekte de özgürsünüz ancak trendy bir görünüm için bu yıl askılardan şaşmamalısınız.

İlhamını geçmişten alan mayolar

Mayo dediğimize bakmayın hem bikini hem de mayo konusunda ilham sizi geçmişte bekliyor. tek yapmanız gereken hangi modeli kullanmak istediğinizi seçmek. Balenli modellerle 90’ları yüksek bel tasarımlarla 50’leri stilinize taşıyın hatta isterseniz desenleri karıştırdığınız gibi trendleri de birbirine geçirebilirsiniz.

Yazın en cool hali

Espadrillerin stile bambaşka orijinallik veren bir hali var değil mi? Şortlar, elbiseler ya da etekler bu modellerle buluşunca yazlık görünüm bir anda tamamlanıyor. Sizin de gardırobunuzda bir tane espadril mutlaka olmalı.

70’lerden ilham alan örgüler

Dantel işlemeler, örgülü motifler, tığ işleri… adını ne koyarsanız koyun 70’lerin en havalı trendlerinden biri olan elbiseleri mutlaka yazlık gardırobunuza ekleyin. Özellikle halter yaka, sırtı açıkta bırakan uzun bir elbise ve hasır şapkayla stilinizi zamanda yolculuğa çıkarabilirsiniz.

Yazın en şık aksesuarı

Hasır çantalar daima yazlık görünümün bir parçası olmayı başarıyor. İçinizdeki Jane Birkin’i çıkarın, beyaz tişört, jean ve hasır çantayla harikalar yaratın.