Yaz Rahatlığı: Kısa Jean Salopet

Çabasız şıklığın eş anlamı yaz aylarında salopet oluyor. Hem şorttan daha cool hem de jean pantolondansa yaza daha uygun bu şık parçayı nasıl kombinleyeceğinizi anlatıyoruz!
Kısa jean salopetlere uygun parçaları bulmak hem kolay hem keyifli hem de sürprizlere açık! Ama salaş görünmeden fark yaratıp şık görünmek için birkaç ipucumuz var.

Off-shoulder’ın romantik etkisi

Omuzları açıkta bırakan bluzlar her zaman zarafetin yazlık temsilcisi olmayı başarıyor. Bir de bronzlaştıysanız, beyaz bir retro bluzla harikalar yaratabilirsiniz. Salopet de bu şık görünüme vereceği tomboy etkisiyle denge sağlayacak.

Sneaker ve tişört ile athleisure 

Spor stil mevsimlerüstü bir güce sahip. Her zaman sneaker ve spor bir üstle iyi görünebilirsiniz ve eğer rahatınız da her şeyden önce geliyorsa o zaman sizin için en iyi alternatif bir çift sneaker, rahat bir tişört ve jean salopet!

Klasik çizgiden taşan stil

Şık bir gömleği jean salopet ile kombinleme fikri size nasıl geliyor? Yaz mevsiminin özgür ruhunuzu beslemenize izin verin ve kuralların dışına çıkın. Şık bir gömlek ve salopete eşlik edecek espadrillerle gündüzden geceye her saate uygun bir kombin yaratabilirsiniz.

Crop top ile festival stili

Festivale gitsek de gitmesek de yaz boyunca festivaldeymiş gibi hissedebileceğiniz kombinler yapabilirsiniz. Rahatlığı ya da kolay uygulanabilirliği hakkında konuşmamıza gerek yok zaten ama cool bir görünüm için aksesuarlarınızla görünümünüzü farklılaştırabilirsiniz.