Yaz Gardırobunuz Bu 8 Parçayla Eksiksiz!

Hazır yazın da tam ortalarındayken, Ağustos’a ve beraberinde sıcak havalara da yaklaşırken sizlerle yaz stilinizde severek kullanacağınız bu parçaları paylaşmak istedik. İşte bu yaz gardırobunuzu eksiksiz hale getirecek 8 parça!

#1 Rahat Tulumlar

Hem tatilinizde hem de şehir hayatına uyarlayarak giyebileceğiniz bu tulumları çok seveceksiniz! Tatilde hasır sandaletlerle birlikte hem konforlu hem tatlı bir kombin yakalayabilirken aynı zamanda şehirde de stilettolarla veya topuklu terliklerle birleştirerek çabasız bir şıklık elde edebilirsiniz.

#2 Plajlarda Animal Print Desenler

Sezon boyunca eteklerde, elbiselerde sık sık karşımıza çıkan animal print desenler plaj ürünlerinde de bizleri şaşırtmadı! Farklı desen ve renk çeşitleriyle plajlara çok yakışacak bu mayoları şehirde de bir mom jean içine giyebilir, stilinizi şehre de uyarlayabilirsiniz!

#3 Keten Yaz Elbiseleri

Elbisesiz bir yaz düşünemiyoruz! Yaza çok uygun çeşit çeşit birçok elbise var fakat biz özellikle konforu ve tatlılığına vurulduğumuz bu keten elbiseleri listemize aldık. Eminiz ki yazın tadını keyifle çıkarırken pastel renklerde bu elbiselerle kendini çok iyi hissedeceksin!

#4 Pastel Renkte Şortlar

Yazın en sevdiğimiz parçalarını sayarken şortları nasıl unuturuz? Tişörtler ve gömleklerle günlük stilinizi kolayca oluşturabileceğiniz gibi üzerine seçtiğiniz doğru bluzlarla da birdenbire en şık kombini yaratabilirsiniz! Bizim önerimiz ise, bu pastel renkteki şortları üzerlerine oversize gömleklerle kombinleyerek kullanmanız.

#5 Plajların Sevgilisi Hasır Çantalar

Bu sene yaz sezonunda ne var deseniz gözümüz kapalı hasır çantalar deriz! Hem plaja giderken hem de günlük kombinlerinizde severek kullanacağınıza eminiz. Düz hasır çantaları biraz hareketlendirmek istiyoruz derseniz, sapına bağlayacağınız bir fular veya üzerine dikeceğiniz boncuklarla da çantalarınızı özelleştirebilirsiniz.

#6 Espadriller

Sandaletler yaz gardırobunuzun en temel gerekliliği olsa da en az onlar kadar rahat ve stil sahibi bir başka önerimiz de espadriller. Gündüzden geceye taşıdığınız stilinizde kapalı burunlarıyla ayaklarınızı üşütmeyecek ve stilinizi korumaya devam edecek bir ayakkabı arayışındaysanız işte şimdi buldunuz!

#7 Uzun Etek- Crop Top Birlikteliği

Bu sezona damgasını vuran midi boy etekler olsa da, ilk bizden duyacaksınız: maxi boy etekler geri dönüyor! Gardırobunuza yapacağınız en güzel yatırım bu uzun etekleri kombinleyebileceğiniz stil sahibi crop top bluzlar edinmeniz olacak!

#8 Zincir Halhallar

Geçtiğimiz sene zirveye ulaşıp bu sene de bileklerde yerini alan deniz kabuklu halhalları bırakıp halhalda zincirlere dönüş başladı! Hem sade hem de çok şık duran bu halhallardan siz de edinebilir, terliklerden stilettolara kadar her ayakkabınıza yakıştırabilirsiniz.