Yapacağınız Sporu Burcunuz Belirlesin

Victoria’s Secret meleklerinden Kardashian-Jenner ailesine kadar tüm ünlü kadınlar ve sinema dünyasının yakışıklı erkekleri birbirinden ayrı dünyalarda yaşasalar da ortak bir tutkuları var: Spor yapmak! Çoğunu gece kulubünden çok spor salonundan çıkarken görüyoruz dolayısıyla spor yapmanın ve sağlıklı beslenmenin 2017’nin trendlerinden olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Moda dünyası ne kadar hızlı değişiyorsa, spor trendleri de o kadar çabuk değişiyor. Siz tam spor kıyafetlerinizi almış salona giderken bile yeni bir trend dünyayı sarabilir! Çünkü teknoloji ve sağlıklı yaşam hiç olmadığı kadar iç içe. Bu kadar fazla seçenek arasında ne yapacağınıza karar vermek, sporla ilişkinizin geleceğini de yakından belirler. Kararsızsanız, burcunuzun özelliklerinden yola çıkabilirsiniz!

Koç

Ateş grubunun ilk burcu olan Koçlar tabii ki her konuda bir numara olmak isteyecek.Oyuna zafer için giren ve biraz da kendisine düşkün olan Koçlar; boks, eskrim veya güreş yaparak enerjilerini harcayabilirler.

Boğa

Boğalar için konfor ve mümkün olduğunca hareketsiz bir hayat ideal sayılabilir. Fakat bu hayat tarzı ne sağlıklı yaşam trendlerine ne de gerçekten sağlıklı olmaya uyuyor. Boğalar keyiflerini kaçırmadan hareketlenmek istiyorlarsa doğayla iç içe hiking etkinliklerine katılabilirler.

İkizler

Şehir yaşamına ayak uydurmak konusunda en az kuşlar kadar başarılı olan İkizler insanları, bir yerden diğerine hızlıca uçmayı çok severler. Enerjik yapıları ve özgür ruhları nedeniyle bisiklet sürmek onlar için en etkili sporlardan biri olabilir.

Yengeç

Su grubunun ilk burcu olan Yengeç için yelken, hem sakin hem de bir o kadar keyifli olabilir. Yengeçlerin dünyasında aile ve arkadaşlar her şeyden önde geldiği için yine aile içindeymiş gibi hissedebilecekleri takım sporlarını tercih edebilirler.

Aslan

Ormanın kralı sosyal hayatta ikinci olmayı kaldırabilir mi? Tabii ki hayır! Aslanlar önce savaşacakları sonra da zaferin tadını çıkaracakları ve nihayet alkışlanacakları sporları tercih edebilirler. Örneğin dans etmek ya da jimnastik gibi.

Başak

Çalışkan, titiz ve planlı Başaklar için sağlık yaşam trendlerini takip etmek adeta bir hobi gibi. Dolayısıyla onlar kendilerine en uygun sporu çoktan bulmuş olabilir. Bizim önerimizse evde yapılabilecek sporlar ya da düzenli bir çalışma programıyla spor salonu üyeliği.

Terazi

Eşli sporlar Teraziler için spor dünyasının en eğlenceli aktiviteleri arasında yer alır. Eşli oynanan tenis ya da partnere açık olan her spor dalı bu sanatçı ruhlu sporcular için ütopik sayılır.

Akrep

Motivasyon ve dikkatli olmak Akrep burçları için başarının anahtarı sayılır. Konsantre olarak çalışmayı ve yalnız olmayı seven Akrepler adrenalin sporlarıyla mutlu olabilir. Bungee-jumping, skydiving ve şehirde uygulanabilecek spin cycle önerilerimiz arasında.

Yay

Bir diğer özgür ruh olan Yaylar, sırt çantaları el verdiğince her sporu sevebilirler. Fakat özgürlükleri kadar maneviyatına da düşkün olan bu burcun insanları için doğa yürüyüşleri, balık tutmak veya ata binmek önceliklidir. Click edit button to change this text.

Oğlak

Oğlak burcu için büyük tahminler yapmaya gerek yok çünkü her şey ortada! Onlar sarp kayalıklarda ustaca gezen astrolojik hayvanlarından ilham alıp tırmanış yapabilirler.

Kova

Kış çocuklarından olan Kovalar için kayak ve diğer kış sporları harika bir seçim olabilir. Aynı zamanda takım insanı olan Kovalar voleybol ve basketbolu da severek yapacaktır.

Balık

Astroloji dünyasının en duygusal insanları olan Balıklar, ruhlarını doyurmak için yoga ya da fiziksel olarak kendilerini rahat hissedecekleri yüzmeyle ilgilenebilir.

Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum Yaz

Your email address will not be published.