Yalnızlar Günü’nde Kendinizi Şımartın

11 Kasım Yalnızlar Günü’nde biraz kendinizle baş başa kalmaya ne dersiniz? Evinizin dekorasyonuyla ilgilenin, hobilerinize vakit ayırın, bakım yapın, alışverişe çıkıp kendinize bir hediye alın ya da sadece ayaklarınızı uzatıp biraz rahatlayın. Yalnızlar Günü’nü yalnız veya bekar insanların tesellisi olarak değil, kendinizle geçirebileceğiniz ve dilediğiniz kadar şımarabileceğiniz bir fırsat olarak görün, daha iyi hissedeceğinize eminiz.

Gardırobunuzda Yenilik Yapın

Trendler yenilenmişken gardırobunuzu güncellemek hiç zor olmayacak. Oversize kazaklar, skinny jeanler, açık renklerle canlanmış renk paleti ve desenlerle Yalnızlar Günü sizin için keyifli bir alışveriş gününe dönüşecek. Eğer trendler konusunda şüpheye düştüyseniz Sonbahara Hazırlık Rehberimizi okuyabilirsiniz. Sezonun en büyük trendi olan diz üstü çizmelere şans vermeye ne dersiniz?
Diz üstü çizmeleri gündelik hayata uygun şekilde giyebilmek için önerilerimizi okuyun!

Biraz Daha Güzelleşin

Kendinizi şımartmak için Yalnızlar Günü’nden daha iyi bir zaman olamaz. Sevgiliniz, eşiniz veya arkadaşlarınızla planınız olsa bile 11.11’i kendinize ayırın. Örneğin masaja gidebilirsiniz! Ama o günü evinizde geçirmek istiyorsanız, cildinize ve saçlarınıza bakım yapıp rahatlayın. Kim bilir belki bu yalnız geçireceğiniz son Yalnızlar Günü olur.
Cildinize uygun bakım önerilerimizi mutlaka okuyun, cilt alt tonunuza göre size yakışacak renkleri buradan keşfedin!

Evinizin Dekorasyonunu Değiştirin

İnsan kendisi için alışveriş yaptığında nasıl mutlu oluyorsa dekorasyonu değiştirdiğinde de aynı şekilde heyecanlanıyor. 2017 dekorasyon trendlerinden daha önce bahsetmiştik. Evinizi kışa hazırlamak için Danimarka’nın geleneği Hygge’dan ilham alabilirsiniz. Sonuçta eviniz, kendinizi şımartmak istediğinizde sizin için en konforlu halinde olmalı.
Evinizi lüks göstermek için uygulayabileceğiniz uygun fiyatlı önerilerimizi okuyun!

Solo Seyahat Edin

Yalnızlar Günü, 11 Kasım 2017 tarihinde kutlanacak. Cumartesi gününe denk geldiği için küçük bir kaçamak yapabilirsiniz. Tek başına seyahat etmenin tadını bir kere aldığınızda bunu sık sık tekrarlamak isteyeceksiniz. Eğer tercihiniz yurt dışında bir yer olursa, yalnız tatile gidebileceğiniz en güvenli rotaları yazdığımız yazımıza göz atabilirsiniz.
Küçük bavul hazırlamak konusunda endişeleriniz varsa, önerilerimizi inceleyebilirsiniz!