Babalar Günü’ne Özel Yarışma!

Kazananlar

Not: Tatil.com’dan 500 TL değerindeki hediye çeki kazananların, Tatil.com ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. People By Fabrika’dan t-shirt kazananların iletişim ve beden bilgilerini yarisma@morhipo.com mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Morhipo hediye çekleri üyelik mail adreslerine otomatik tanımlanacaktır.

Tatil.com’dan 500 TL değerinde hediye çeki kazananlar; Yunus Emre Gökay Meriç

People By Fabrika’dan T-shirt kazananlar; Pervin Şahin Ayşe Memiş Tülay Mumcu Hatice Girdevli Pınar Acar Onur Yıldız Elif Kumova Can Akay Tuncay Açici Emel Aydın

Morhipo’dan 50 TL değerinde hediye çeki kazananlar; Ganime Doğuluer Ahmet Ay Ekrem Ergun Ferdi Günal Fadime Gümüş Özden Akyol Hoyladı Serpil Şengül Zeynep Atak Fırat Çelik Aybüke Merve Ünal

en yeni

Kızlarının kahramanı, oğullarının rol modeli olan babaları mutlu etmek için sadece birgün yetmez ama yine de bize hissettirdikleri tüm o güven duygusunun karşılığı olması için bu yıl 18 Haziran’da Babalar Günü’nü kutlayacağız. Çocukluğunuzdan itibaren sizi hayata hazırlayan, oyunlarınızda size eşlik eden, yaşama dair her şeyi öğreten babalarınızdan size kalan en önemliyi bilgiyi paylaşmaya davet ediyoruz. Babalar Günü için özel olarak düzenlediğimiz yarışma 7 – 14 Haziran arasında gerçekleşecek, gönderilen cevaplar arasında jürimizin seçtiği katılımcılar çeşitli hediyeler kazanacak.

Katılım Koşulları
  • Yarışma 07.06.2017 – 14.06.2017 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
  • Yarışma sonucu 15.06.2017 tarihinde “mag.morhipo.com” adresinde yarışmanın gerçekleştiği sayfada açıklanacaktır.
  • Tatil.com hediye çeki 30.09.2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Morhipo.com hediye çeki 30 gün süreyle geçerli olacaktır.
  • Kazanılan People by Fabrika t-shirtler 5 iş günü içerisinde kazanan katılımcıya kargo aracılığı ile gönderilecektir.
  • Yarışma formuna yazılan e-posta adresi Morhipo.com’a üye değil ise katılımcı yarışmadan diskalifiye olacaktır. Yarışmaya katılmadan önce “https://www.morhipo.com/uyelik” adresinden Morhipo.com’a üye olabilirsiniz.
  • Yukarıda yer alan yarışma formunu doldurarak yarışmaya katılan katılımcılar, paylaştıkları kişisel iletişim bilgileri ile “her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli bilgilendirme, tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla, keza, mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik-alışveriş bilgilendirmeleri, işlem ve uygulamaları için FIRSAT ELEKTRONİK TİC. VE SAN. A.Ş ve  ÖZALTUN OTELCİLİK TURİZM VE TİC A.Ş. şirketlerine kanunlara uygun şekilde SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, telefonla arama, bilgisayar, telefon, internet, sosyal medya ile online reklam ağları, bluetooth-beacon dahil kablosuz bağlantılar, faks, e-posta/mail ve diğer elektronik iletişim araçları-kanalları ile taraflarına ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler gönderilmesine” onay vermektedirler.