VAY ARKADAŞ, ACABA NEDEN AYRILDILAR?

Bir ilişkiyi bitirmek hakikaten zor iş. Hollywood dünyasından birkaç ünlü çift geçti ki; iki insan bu kadar mı yakışır, bu kadar mı mutlu gözükür diye kendilerini hayranlıkla izledik. Ne yazık ki kaçınılmaz ayrılık kararı geldiğinde – sanki bize ne oluyorsa – kendi sevgilimizden ayrılmış gibi üzüldük. Sonunda bu üzüntüye dayanamayıp, yeniden barışıp kavuşsa efsane olur dediğimiz 10 ünlü çifti sizler için bir araya getirdik:

BABY

1. Jessica Simpson & Nick Lachey

Jessica Simpson_Nick Lacheywww.popsugar.com

Boşanmanın üzerinden 9 sene geçmiş ve şu an ikisi de başka insanlarla evli olsa da Newlyweds reality şov yıldızları Jessica Simpson ve Nick Lachey’den vazgeçemiyoruz. 6 senelik bir birlikteliğin ardından üç sene evli kalan ünlü çiftin hikayesi, Jessica’dan gelen ve kalplerimizi kıran boşanma kararıyla son bulmuştu.

2. Vanessa Paradis & Johnny Depp

Johnny-Depp-Vanessa-Paradiswww.popsugar.com

1998’de birlikte olan ve iki çocuk dünyaya getiren Johnny Depp ve Vanessa Paradis, her zaman kırmızı halı üzerindeki en şık ve en stil sahibi ikiliydi. İlişkileri ve aile hayatları hakkında çok az konuşan çiftin ayrılığı 14 yıl sonra olaysızca geldi.

3. Jennifer Lawrence & Nicholas Hoult

Jennifer-Lawrence-Nicholas-Hoult-Tom-Ford-Londonwww.popsugar.com

Gençlik aşkı deyin ya da demeyin; siz bilirsiniz. Fakat Jennifer Lawrence ve Nicholas Hoult’ın birbirlerine ne kadar yakıştığını inkar edemeyiz. X-Men setinde tanışan ve ilişkilerini 2011 yılına kadar gizli saklı yaşayan Hollywood’un güzel kızı ve İngiliz çocuk arasında çok tatlı bir bağ vardı sanki.

4. Heidi Klum & Seal

www.popsugar.com

Heidi Klum ve Seal 2004 yılında tanıştıklarında, Heidi önceki sevgilisinin kızına hamileydi. Seal, Heidi’nin kızını evlat edinmekle kalmadı; 8 yıllık ilişkide birlikte 3 çocuk daha dünyaya getirdiler. Fakat bu mutluluk uzun sürmedi ve 2012’de yolları ayrıldı. Televizyon ve sinema dünyasının en istikrarlı çiftlerinden biri imajı yaratan Heidi ve Seal’in ayrılığı herkes için oldukça üzücüydü. Efsanevi Cadılar Bayramı partilerini kim unutabilir ki?

5. Rachel Bilson & Adam Brody

Adam-Brody-Rachel-Bilsonwww.popsugar.com

Dünya tatlısı çift tamlamasının sözlük anlamı Rachel Bilson ve Adam Brody’nin ilişkisi ortaya çıktığında bütün The O.C. hayranlarının adeta hayalleri gerçek olmuştu. Üç yıl süren bu ilişki 2006’da sona erdiğinde kalbimiz parçalanmadı desek yalan olur. Şu an ikisinin de yeni evliliklerinde tatlı mı tatlı bebekleriyle mutlu olduğunu biliyoruz; fakat her zaman kalbimizde “Seth & Summer” olarak kalacaklar.

6. Rachel McAdams & Ryan Gosling

ryan rachelwww.popsugar.com

Rachel McAdams ve Ryan Gosling böğrümüzü delen filmler listesinde üst sıralarda bulunan The Notebook setinde tanışmıştı. Filmi izlerken onca derin üzüntüye boğulmamızın sebebi belki de ikilinin o sırada gerçek hayatta birbirlerine aşık olmasıydı. Maalesef bu tatlı çiftimiz de dört yıllık bir ilişkiden sonra 2008 yılında ayrıldılar.

7. Jennifer Aniston & Brad Pitt

Brad-Pitt-Jennifer-Anistonwww.popsugar.com

Uzun zaman önce boşandıklarını ve artık ayrı hayatlarında gayet mutlu olduklarını biliyoruz. Fakat şunu da unutmuyoruz: Brad ve Jen, birlikte oldukları o güzide dönemde Hollywood’un en güçlü çifti unvanına sahipti ve o dönemden beri hiçbir çifte bu gözle bakamadık.

8. Helena Bonham Carter & Tim Burton

Helena Bonham Carter, Tim Burtonwww.popsugar.com

Tamamen birbirleri için yaratılmış olan Tim Burton ve Helena Bonham Carter nasıl ve neden ayrıldı; biz de anlamadık. 10 senelik beraberliklerinde bir kız bir erkek çocuk dünyaya getiren ve oldukça uyumlu yaratıcı enerjileriyle göz dolduran çift 2014’te ayrılınca hepimiz buz kestik haliyle.

9. Britney Spears & Justin Timberlake

Justin-Timberlake-Britney-Spearswww.popsugar.com

1990’lı yılların başında, henüz çocukken, beraber rol aldıkları The Mickey Mouse Club isimli televizyon programında tanışan Britney ve Justin’in üç yıllık ilişkisi ancak 2000 yılında başlayabildi. O dönemlerde uyumlu denim kombinleriyle boy gösteren çiftimiz, kafayı birbirleriyle bozmuşlardı sanki.

Bu arada, Britney’in ilk öpücüğünü 13 yaşındayken Justin’den aldığını herkesle paylaşmazsak çatlarız.

10. Miranda Kerr & Orlando Bloom

Orlando Bloom, Miranda Kerr, Flynnwww.popsugar.com

2013 yılında boşanmaya karar vermeden önce 6 yıldır birlikte olan Miranda ve Orlando, oğulları Flynn ile birlikte gelmiş geçmiş en sevimli ünlü ailesiydi. Söz konusu ayrılığa içimiz dışına çıkana kadar üzülmüş olabiliriz. Beraberken sürekli etraflarına sempatik bir şekilde mutluluk saçan iki insan neden ayrılır ki zaten?

*Tüm görseller POPSUGAR sitesinden alınmıştır.