Ünlü Kız Kardeşlerin Stilleri

Galeriyi İncele
10 Resim
Ünlü Kız Kardeşlerin Stilleri
1. Gigi Hadid- Bella Hadid

Stilleriyle şimdiden ikonlaşan bu ünlü kardeşlerimizin hangisinin tarzı daha güzel kesinlikle karar veremedik. Seçimi size bırakıyoruz.

Ünlü Kız Kardeşlerin Stilleri
2. Kendall Jenner- Kylie Jenner

Bu ikiliye baktığımızda birbirlerine stilleri konusunda hiç mi danışmamışlar diyoruz. Kendall’ın stili ne kadar güzelse Kylie de tarzını oluşturmakta bir o kadar zorlanmış bizce.

Ünlü Kız Kardeşlerin Stilleri
3. Pippa Middleton – Kate Middleton

İngiliz stilinin ne kadar elegant ve şık olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz değil mi? Pippa ve Kate de benzer stilleriyle bu klasik İngiliz şıklığının en güzel örneklerini veriyorlar.

Ünlü Kız Kardeşlerin Stilleri
4. Vanessa Hudgens - Stella Hudgens

İster alışverişe giderken, ister kırmızı halıda olsun en güzel stilleriyle karşımıza çıkıyorlar. İkisinin stillerinin ne kadar benzediğini sadece bu kareden bile anlayabiliyoruz değil mi?

Ünlü Kız Kardeşlerin Stilleri
5. Zooey Deschanel - Emily Deschanel

Zooey, Emily kardeşlerin stilleri birbirini harika tamamlıyor. Emily klasik stilin en güzel örneklerini verirken Zooey de fresh bir görünüm tercih etmiş.

Ünlü Kız Kardeşlerin Stilleri
6. Kate Moss – Lottie Moss

Hepiniz Kate Moss’u biliyorsunuzdur, peki onun modellik dünyasına adımını yeni atmış kardeşini tanıyor musunuz? Kate ve Lottie arasında 24 yaş fark olsa da, Lottie ablasının stilini örnek almaktan kaçınmamış.

Ünlü Kız Kardeşlerin Stilleri
7. Cara Delavigne - Poppy Delavigne

Bu kardeşlerin stili tam anlamıyla cool değil de ne? Cara çoğu zaman stilini maskülen parçalarla oluştururken kardeşi Poppy feminen bir görünümü tercih etse de, bu ikili en havalı kardeşlerden!

Ünlü Kız Kardeşlerin Stilleri
8. Chiara Ferragni- Valentina Ferragni

Instagram dünyasının en ünlü kardeşlerinden olan Chiara - Valentina ikilisi de nefes kesici, havalı görünümler yakalıyorlar. Kendi ayakkabı markası olan Chiara, Ferragni kardeşlerin ayakkabı stillerini tamamen kendisi oluşturuyor.

Ünlü Kız Kardeşlerin Stilleri
9. Khloe- Kim- Kourtney Kardashian

Kardashianların stilleri konusundaki yorumumuzu fotoğrafta ilk dikkat çeken stilin sahibinin Kendall Jenner olduğunu söyleyerek belirtebiliriz. Bu kardeşlerin stillerinin de hayatları kadar dikkat çekici olmasını dilerdik.

Ünlü Kız Kardeşlerin Stilleri
10. Penelope Cruz -Monica Cruz

Bu kumral güzellerin stillerinin birbirine ne kadar benzediğini siz de görüyorsunuzdur. İkisi de çabasız şıklıklarını minimal elbiselere borçlular.

Bir kız kardeşiniz varsa siz de bilirsiniz ki en büyük stil danışmanınız onlardır. Her kombininizi yaptığınızda ilk önce kardeşlerinize sorar ve fikir alırsınız. Bizler böyleyken, ünlülerde de durum çok farklı değil. Birbirlerinin stiline çok benzeyen stiller edinen de var, tavsiyelerine hiç uymayan da. Bakalım siz hangi kardeşlerin stilini daha çok seveceksiniz? Gelin abla kardeş stillerine bir göz gezdirelim.