Ünlü Kadınların Tatil Stili

Yazın başından beri plaj modasına dair her şeyi yazdık ama ilham alabileceğimiz konular hala bitmedi! Tıpkı yazın bitmesini istemediğimiz gibi bize daha şık olmamız konusunda fikir veren her şeyin sonsuza dek sürmesini istiyoruz. Türkiye’nin stil sahibi en ünlü kadınları, yazın tadını farklı rotalarda çıkarmaya devam ediyor. Türk stil ikonlarının tatilde tercih ettikleri bikiniler, mayolar ve yazlık elbiseler radarımızda! Önerilerimizle şıklığınızı bir üst seviyeye taşımak için okumaya devam edin.

Serenay Sarıkaya

Stili, oyunculu ve güzelliğiyle Türkiye’nin “It Girl”lerinden biri olan Serenay Sarıkaya, tatilde giydiği sade, siyah renk mayoyla minimal bir stil ortaya çıkarıyor. Tabii aksesuarlarla bu görünümü güçlendirmesi gözümüzden kaçmadı. Siz de sade tercihlerinizi plaj elbiseler, hasır şapka ve takılarla hareketlendirin.

Pınar Sabancı

Sabancı Ailesi’nin en güzel kadınlarından biri olan Pınar Sabancı, sağlıklı yaşama verdiği önemin karşılığını aldığını her fotoğrafıyla gösteriyor. Üçüncü çocuğuna hamile olan Sabancı, tatilde plaj elbiseleri ve büyük gözlükleri sık sık tercih ediyor. Yine geniş hasır şapkalar ve yazlık elbiseler favorisi.

Yasemin Özilhan

Zarif stiliyle güçlü görünümler yaratmak konusunda usta olan Yasemin Özilhan, üzerine düşünülmüş kombinlerinden tatilde de vazgeçmiyor. Çiçekli ve uzun tasarımıyla görünümü tek başına güçlendiren elbisesini zarif ve sade bir kolyeyle tamamlıyor.

Sinem Kobal

Çocukluğundan beri ekranların önünde olan Sinem Kobal, söz konusu stil olunca rahatlığını şıklıkla buluşmayı başaran isimlerden biri. Feminen tarafını öne çıkarmayı seven Kobal, son zamanların trendlerini bir kerede bir araya getiriyor. Çiçekli elbisesiyle kolay uygulanabilir bir stil elde eden oyuncunun stilinden ilham alabilirsiniz.

Aslışah Alkoçlar

Alkoçlar Ailesi’nin en güzel fertlerinden biri olan Aslışah Alkoçlar, stili ve güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Tatilini farklı rotalarda devam ettiren Alkoçlar, gittiği yerler kadar değişen plaj stiliyle de dikkat çekiyor. Bizim favorimizse bu bikini! Hem sade hem de aynı anda çok seksi!