Ünlü Erkeklerden Stil Önerileri

Moda dünyasının ünlü erkekleri diye bir şey duydunuz mu hiç? Çok aşina olmadığınıza eminiz. Kadınların hüküm sürdüğü bu dünyada ünlü erkeklerin, erkek takipçilerine söyleyecek şeyleri var. Okumaya hazır mısınız?

Tek bir stil hilesi bilip her zaman ona tutunabileceğinize gerçekten inanıyor musunuz? Eğer gerçekten başarılı bir hileyse, cevap evet. Konu özellikle iyi giyinmeye gelince, klişeler her zaman işe yarar. Ama üstünüzde işe yarayacak o doğru klişeyi bulmak bile zaman alır ve birçok hatadan sonra sizi bulur.

Size dünyanın en şık erkekleri tarafından daha önceden denenmiş ve onaylanmış stil önerilerinden bahsedeceğiz, belki sizin stiliniz bu önerilerle öne çıkacak!

splashnews.com

Ryan Gosling

Ryan Gosling sadece gülümsemesiyle bile kadınların kalbini çalabilir ya da seçtiği cool rollerle erkek hayran sayısını artırabilir ama onun hakkında herkesin kabul edeceği ilk şey harika giyinmesi. Eva Mendes’in modayla haşır neşir olması onun stilinde mutlaka etkili olmuştur. Ama bu konuda Ryan Gosling’in de söyleyecek bir şeyleri var.

Ünlü oyuncu üzerinizde gerçekten harika duracak parçaları bulun ve onlara sıkıca sarılın diyor. Kendisi daima rahat tişört, jean pantolon, her renkte bomber ceket, desenli kazaklar ve güneş gözlükleriyle gördüğümüze göre kendi stili için araştırma yaparken çok uğraşmamış ama nokta atışı yapmış.

splashnews.com

Donald Glover

Sahnedeki adıyla Childish Gambino ya da bilinen ismiyle Donald Glover, aynı anda hem sinema hem de müzik dünyasında ödüller alarak sanat yolculuğunda hızla ilerliyor. Diğer yandan da giydiği takım elbiselerle erkek moda dünyasının yıldızlarından biri olmayı başardı. Google’da adını aratırsanız her seferinde muhteşem takım elbiseler giydiğini görebilirsiniz.

Zaten kendisi de iyi bir terzilikle ortaya çıkarılmış takım elbiseleri giymenin korkunç bir şey olmadığını söylüyor. Hem bu takım elbiseler her seferinde standart olmak zorunda değil, biraz cesaret isteyen kadifeler ya da farklı dokular da alternatifleriniz arasında olabilir.

splashnews.com

Zayn Malik

Zayn Malik ne kadar absürd parçalar giyinirse giyinsin bir şekilde cool görünmeyi başarabilen erkeklerden biri. Eğer üzerinizde saçma duracağınız düşündüğnüz kıyafetlere karşı eğiliminiz varsa Zayn hem ilham hem cesaret verebilir. Desenleri kullanmaya bayılan müzisyen, bu tasarımlara karşı mesafeli olmanın anlamsızlığını gözler önüne seriyor.

Beyler, desenli giyinmek korkulacak bir şey değil. Zayn gibi saçlarınızı yeşile boyamak zorunda değilsiniz ama onun giydiği desenlerle siz de stilinizde değişiklik yapabilirsiniz. Üstelik yine Zayn gibi, tek bir parçada iddialı olup kombinin kalanını sade tutun. İşte o zaman dengeyi ve şıklığı yakalayacaksınız.

splashnews.com

Timothée Chalamet

Hayatımıza iki Oscar’a aday filmle hızlı bir giriş yapan Timothée Chalamet genç yaşında bir de ödüle adaylık yakalayınca tüm dikkatleri üzerine çekti. Instagram hesabında hayranı olduğu ünlülerle çektiği selfie’leri paylaşmasından ödül gecelerine annesini götürmesine kadar her yönüyle sevimli ve bir o kadar da yetenekli hatta yine bir o kadar da şık.

Henüz 23 yaşında olan oyuncu, gençliğin verdiği tecrübesizliği yenmek için deneyselliğin tadını çıkarıyor. Yaşınız kaç olursa olsun, sıkıcı olmamak en iyisi. Sonuçta yaş bir sayıdan ibaret olabilir ama geçen sayıları iyi değerlendirmek de şart. Bu nedenle eğer yaşınız gençse deneysel olmaktan, Timothée gibi kravatı atıp renkli takım elbiseler ya da casual kombinlerle klişelere meydan okumaktan korkmayın. Eğer yaşınızın yeterince genç olmadığını düşünüyorsanız, bu kararı bir daha gözden geçirin.

splashnews.com

Kanye West

Müzik dünyasının dahi çocuklarından biri olan Kanye West, Kim Kardashian’la evlendiğinde onun için üzülenler olmuş muydu bilemiyoruz. Ama kendisi eşinden ilham alarak moda dünyasında fark yaratmaya ve bunun için de Kardashian – Jenner ailesinin gücünü kullanmaya karar vererek bizce çok doğru bir adım attı. Öyle ki “katman sanatı” dediğimiz şey, Kanye West’in Yeezy koleksiyonuyla gerçek formuna kavuştu.

Bakışları üzerinize çekecek ama kaşları yukarı kaldırmayacak katmanlı bir kombin için basic parçalardan yararlanabilirsiniz. Önce bir tişört, üstüne tişörtü gizlemeyecek bir sweatshirt, üstüne bu ikisini kapatmayacak bir ceket, altında da bir pantolonla tamamsınız. Siz de en az Kanye kadar cool ve umursamaz görünebilirsiniz!