Türkiye’nin En Stil Sahibi Aktörleri

Türkiye’nin En Stil Sahibi Aktörleri

Ekran karşısında iyi görünmek oldukça kolay. Sonuçta oyuncuların harika görünmesi için çalışan bir ekip var. Ama ekip dağıldığında dünyanın en ünlü oyuncuları bile yalnızlar. Peki tek başına olmayı en iyi idare edenler kim? Stiline bayıldığımız aktörleri bir araya getirdik.

Örneğin Johnny Depp özel hayatında bir garip giyinse de yine de kendine özgü bir tarzı olduğunu kabul etmeliyiz. Yakışıklı kontenjanından sonsuz kredisi olsa da stilie hayran mıyız, tartışılır. Ama bazı dizi ve film yıldızları adeta cool olmanın resmini çizer gibi dolaşmayı başarıyor.

Türk dizi ve filmlerinde stilleriyle dikkat çeken en şık erkek oyuncuları keşfetmek ve tarzlarından ilham almak için okumaya devam edin.

Kıvanç Tatlıtuğ

Modellikten oyunculuğa geçtiğinden beri her geçen gün daha iyi performanslar sergileyip hayran kitlesini de artıran Kıvanç Tatlıtuğ, artık hem en yetenekli hem de en yakışıklı oyunculardan biri olduğunu ispatladı. Oyuncu birçok defa çeşitli tekstil markalarının reklam filmlerinde de marka yüzü olarak yer aldı. Kendisine ait stilini casual ve spor olarak tanımlayabiliriz çünkü çoğu zaman çabasız ve yine de harika görünmeyi başarıyor. Özellikle açık renkleri tercih etse de bazen koyu tonlara da ağırlık verdiği oluyor.

Aras Bulut İynemli

Çukur dizisinde canlandırdığı karakterle milyonları kendine yeniden aşık eden Aras Bulut İynemli, rolü gereği koyu renkleri sık sık tercih ediyor. Muhtemelen kendi hayatında daha neşeli ve hareketli biri olan İynemli’nin kıyafetlerinin de daha canlı olduğuna eminiz. Koyu renkleri birbiriyle uyumlu giymenin sırrını Aras Bulut İynemli’yi takip ederek öğrenebilirsin!

Çağatay Ulusoy

Hepimiz onu Medcezir’de tanıdık ve sevdik. İşini iyi yapabilmek için çok sık eğitim alan ve bir yanda da vücuduna yatırım yapan Çağatay Ulusoy, üstünde iyi duracak parçaları seçme konusunda çok başarılı. Jean pantolon ve şortların yanında yine rahat kesim ceket ve tişörtler favorileri arasında. Bir de şapka takmayı çok seviyor.

Barış Arduç

Elçin Sangu ile başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk dizisinden sonra Türkiye’nin en sevilen oyuncularından biri olan Barış Arduç, her zaman şık görünmeyi başarıyor. Sık sık spor şık kıyafetler içinde görsek de bazen, özellikle davetlerde takım elbise tercih ediyor. Her tercihiyle ayrı göz kamaştırdığını söylemezsek olmaz tabii!

Serkan Çayoğlu

Kiraz Mevsimi dizisiyle tanıdığımız ve çok sevdiğimiz Serkan Çayoğlu, oyunculuğu ve şöhretini katlayan Börü’yle göz kamaştırmaya devam ediyor. Ne giyse ona çok yakışıyor çünkü üzerine sıkı şekilde çalışılmış bir vücudu var! Ama Çayoğlu genelde spor ve rahat olmayı tercih ediyor. Ama mevsim gerektirdiğinde şık bir trençkotun görünümü bir anda nasıl değiştireceğini de iyi biliyor.