TREND: MAKSİMALİST KIŞ

Süre gelen minimal görünümün yanı sıra bu kış maksimal görünüm gönüllerinizi feth edecek. Cesur, göz kamaştırıcı ve idealist bir sezon bütün bildiğiniz moda kurallarını yok sayabilir. Renk ve deseni sonuna kadar kullanın ve kaçındığınız kombinleri cesurca taşımaya hazır olun. Deri, dantel, kadife, payet… Hepsi bu sezon trend, hepsi birbiriyle uyumlu. Sınırları zorlayan bir kış ile göz kamaştırıcı olun!

Kadife bu kış da tek başına gönüllerimizi fethedecek kadar zengin. Aynı zamanda ipek, saten gibi farklı materyallerle kombinlendiğinde bu sezonun ‘karıştır kombinle’ trendini uygulamanız mümkün…

Sadece deri bir görünüm sezonun trendlerinden. Eğer bu kombini uygulamak isterseniz dikkat etmeniz gereken konu derilerin renkleri ve tonları olacaktır. Birbirine çok yakın renk tonlarından ziyade aynı ya da zıt renkler seçin.  

Bu sezon hepimizin dolabına girecek toprak renkleriyle de maximalist görünün. Desen ve deriyi aynı kombinde kullanıp zengin bir görünüm elde edebilirsiniz… (Suni kürk kullanılmıştır.)

Maksimalizm akımının olmazsa olmazlarından taş ve payeti bu sezon hem spor şıklıkta hem klasik görünümde kullanabilirsiniz.

Zaman, desen zamanı. Bu kış olabildiğince fazla desen kullanabilirsiniz. Hatta desenleri karıştırarak bir kaç deseni beraber kullanın. Eskiden beri ezbere bildiğimiz ‘farklı desenler kullanılmaz’ mottosu artık rafa kalkıyor!

Renk ve model konusunda daha cesur davranmak için en uygun sezon bu sezon.. Yelek gibi uzun parçaları içine bir şey giymeden, kemerle kullanabileceğiniz gibi gömlek ile de kullanabilirsiniz.

Fotoğraf: Hakan Yantır

Styling & Sanat Yönetmenliği: Güntülü Menteşeoğlu

Styling Asistanı: Nurcan Uzuner

Saç: Cüneyt Ova

Makyaj: Fulya Mürtekin

Edit: Hakan Yantır

Grafik Tasarım: Ferhat Gündoğdu