Trend Alarmı: Sezonun En İyileri

Sonbahar-Kış koleksiyonları güçlü, iddialı ve çok yönlü. Hemen herkesin stiline ayak uydurabilecek desen ve formlar, asil kumaşlarla bu kış çok iyi geçecek.

Vahşi doğaya dönüş

Sezona damgasını vuracak tek bir trend seçecek olsak bu hayvan desenleri olurdu. Leopardan kaplana, zebradan yılana sezonun öne çıkan baskıları egzotik ormanlarından ilham alıyor. Tek başına güçlü ve iddialı bu desenin daha önce gördüğümüz kullanımından farkı baştan aşağı giymek.  Örneğin uçuşan bir midi elbise bunun için ideal. Sizin için fazla mı? Leopar ya da zebra desenli bir botla alışma turları yapın.

Gümüş yansımalar

Sci-Fi filmlerinden aşina olduğumuz gümüş kıyafetler bir süredir aramızda ve bu sezon da bir yere gitmeye niyetleri yok. Stili anında güçlendiren, odağı kendisine çeken metalik kıyafet ve aksesuarları tasarımcılar bu sezon gelecekte “Ne giyilir?” sorusuna yanıt olarak hayal edip tasarladı. Metalik parçanızı yalnız gece değil gündüz daha sakin parçalarla kombinleyerek de giymeyi deneyin.

Tüvit daima

Klasik, ölçülü ve asil… Tüvit kış sezonlarının vazgeçilmezi.  Bu defa farklı formlarda karşımıza çıkan tüvit bazen 80’lerin iddialı kesimlerinde, bazen Parizyen stilde,  bazen de maskülen oversize paltolarda. Hatta ayakkabı ve çantalar bu ağırbaşlı kumaştan tasarlanıyor. İyi haber; tüviti her şeyle giymek mümkün!

Hareketli pililer

Pilili midi etekleri bizim kadar tasarımcılar da seviyor olmalı. Bu yüzden sezon koleksiyonlarında bu kilit parça dikkat çekiyor. Sneaker’lar, topuklu ayakkabılar, bilekte biten botlar ya da bağcıklı Oxford ayakkabılarla tamamlanabilen pilili eteklerden henüz almadıysanız şimdi tam sırası. Sezonun yeniliğiyse tüylü kazaklar ve büyük kolyelerle kombinlemek.

Ekosenin dönüşü

Ekose sonbahar-kış koleksiyonlarında bir diğer öne çıkan desen. Blazer ceket ve pantolon ikilisinde görmeye alışkın olduğumuz ekose artık etekler, elbise ve paltolarda da bizimle. Maskülen bir takımla bu kış cool bir stil yaratabilir, uzun elbiselerle elagan bir dokunuş yapabilir ya da ekose pilili bir etekle Clueless filmindeki Cher karakterine saygı duruşunda bulunabilirsiniz.

Sonbahar – Kış 2018 gardırobunuzu yenilemeden önce güncel koleksiyonlarımızı keşfedin!