Teknolojisever Erkeklerin 5 Favorisi

Geçmişte hayal edildiği gibi 2000’li yılları uçan arabaların ya da kaykayların üzerinde geçirmiyoruz fakat teknoloji son hızla ilerliyor. Artık yenilikleri takip etmek sadece geek’lerin işi değil, evin en yaşlısından küçük bebeklerine kadar herkes en azından akıllı telefonlara ve onların özelliklerine hakim. Gelişmeleri takip etmeyi ve ilk elden denemeyi sevenlerse teknoloji harikalarının daha kullanışlı olmalarını sağlayanlar diyebiliriz. Daha iyi görüntü sunan servisler, daha kaliteli ses veren kulaklıklar, daha geniş ekranlı televizyonlar, akıllı beyaz eşyalar teknolojiyi hayatına mükemmel şekilde sokmak isteyenler için daha sık aralıklarla güncelleniyor. Teknolojiyi hayatına adapte ederken en iyisini arayanlardan biri de sizseniz, alışveriş listenize eklemeniz gerekenleri ve ürün önerilerimizi okumaya devam edin!

Teknoloji Harikası Görüntü ve Ses Sistemleri

En yenisinden klasiklere kadar sinemayı takip etmeyi seviyorsunuz fakat sinemalarda kalabalığa karışmak sizi mutlu etmiyorsa, siz de birçok sinefil gibi evinizde sinema sistemi kurmak isteyebilirsiniz. Evinizin rahatlığında, istediğiniz zaman mola vereceğiniz şartlarda film izlemek harika ama sinema kalitesini yakalamak için muhteşem ses ve görüntü sistemlerine ihtiyacınız var. Olur da kendi videolarınız çekmek isterseniz, yine en iyisinin peşine düşmelisiniz!

Bakımda Teknoloji Lüksü

Söz konusu bakım olunca erkekler de kadınlar kadar kendileriyle ilgileniyorlar, özellikle tıraş makineleri onların en büyük kurtarıcısı. Yüzünüzü tahriş etmeyecek makineler ve bakım kitleri teknolojinin vücudunuza getireceği en büyük rahatlıklardan biri. Tabii tıraş sonrası losyonları da unutmamak lazım. Özellikle soğutucu etkili tıraş makinelerini cildinizin rahat etmesi için tavsiye ediyoruz.

Mutfakta Teknoloji

Güne nasıl başlamayı seviyorsunuz? Spor yaparak, soğuk bir duşla, sosyal medyaya girerek ya da maillleri okuyarak başlasanız da hepsinin sonunda bir bardak kahve, çay ya da meyve suyu kurtarıcınız oluyor değil mi? İçeceğinizi evinizde hızlıca yapabilmek teknolojinin mutfağa getirdiği en güzel yeniliklerden biri olabilir.

Teknolojiyi Bileğe Taşıyanlar

Adım sayan, mail atan, kişisel koç gibi fitness’ta her an yanınızda olan ve hayatınızı her alanda kolaylaştıran akıllı saatler son dönemin en kullanışlı teknoloji aksesuarı. Silikon Vadisi’nden az önce gelmişsiniz gibi görünen akıllı saatlerin havalı olduğunu biliyoruz fakat  tarzınıza uygun değillserse sizin için farklı alternatifler önerebiliriz. Akıllı saat gibi görünmeyen akıllı saatlerin son dönemde daha fazla ilgi gördüğünü söyleyelim.

Gürültüyle Başa Çıkan Kulaklıklar Açık ofiste çalışanlardan toplu taşıma kullananlara, açık havada spor yapanlardan paylaşımlı evlerde yaşayanlara kadar herkes iyi bir kulaklığa ihtiyaç duyuyor. Aslına bakarsanız dinlediğiniz müziğin kalitesi de iyi bir kulaklıkla dinlediğiniz zaman mükemmel formuna kavuşur. Bu nedenle teknolojiyle aranız iyiyse kulaklık konusu tartışmasız hayatınızda önemli bir yer tutar, tutmalı.