Tatil Havası Artık Evde

Evinizi öyle bir dekore edin ki, istediğiniz şehrin atmosferi evinize gelsin. Nerede olursanız olun işten çıkıp evinize koşa koşa gitmenin keyfini çıkarın!  Havaların ısınmasıyla içiniz kıpır kıpırken , tatil planları yapmaya başladığınızı biliyoruz. Moralinizi bozmak istemeyiz ama her güzel tatilin bir sonu olacak elbet! Bu yüzden biz tercihimizi sahil kasabasını ayağımıza getirmekten yana kullandık. Evinizde tatile devam edebileceğiniz dekorasyon önerilerimizi keşfetmeye hazır olun!

Doğada kaybolmak favoriniz ise;

O zaman eviniz neden bu izleri taşımasın? İlk olarak evinizi yeşillendirerek egzotik bir hava yaratmaya başlayabilirsiniz. Doğal bitkiler, yaprak baskılar, yeşilin binbir tonunu evinize uygulayabilir, ahşap tasarımlardan ilham alabilirsiniz. Yemekleriniz bambu parçalarla sunabilir, sofralarınızı ahşap objelerle süsleyebilirsiniz.

Otantik bir tatilden hoşlanıyorsanız;

Etnik ve bohem bir tatil sizi cezbediyorsa, hiç durmayın! Evinize biraz oryantalist desenlerle renk katın. Aztek desenleri kilimlerde, geometrik figürleri minderlerde kullanabilir, bu stili hasır parçalarla tamamlayabilirsiniz. Duvarlarınızı özgün kumaşlarla kaplayabilir, evinizin köşesine minderler atabilirsiniz.

Deniz, kum, güneş vazgeçilmeziniz ise;

Evinizi turkuaz ve beyaza bürümeye başlayın! Plajın en sevdiği renk deniz mavisi, güneş turuncusuyla enerjisini bulur. Alın elinize bir fırça başlayın kapılarınızı mavinin en güzel rengine boyamaya! Uçuşan beyaz perdeler, turuncu objelerle evinize renk katmaya başlayın. Duvarlarınızda ise beyazdan şaşmayın!

Lüksten vazgeçemiyorsanız;

5 yıldızlı tatil köylerindeki konfor olmazsa olmazlarınız arasında mı? Konforlu ve gösterişli objeler eviniz için ideal alternatifler olacaktır. Duvarları büyük aynalarla süsleyebilir, bej renkli mobilyalarla evinizi dekore edebilirsiniz. Hiç birşey 5 yıldızlı bir otelin konforunu sunmaz fakat evin yerini de tutamaz.