Tatil Bavulunu Hazırlarken İlham Alman Gereken 4 Görünüm

Yaz tatili resmi olarak başladı! Tatil bavulunuzu hazırlarken, ilham almanız gereken görünümleri ve bavul hazırlamanın püf noktalarını sizin için derledik.

Bronz Tene En Çok Yakışan Tasarımlar

Bronz tenin en iyi eşlikçisi beyaz tasarımlar, tatil bavulunun olmazsa olmazlarından. Her görünüme kolayca adapte olması da onu yaz sezonunun kazananı yapıyor. Tatil bavulunuzu hazırlarken gardırobunuzdaki beyaz renkli parçaları yanınıza almayı unutmayın!

Çok Amaçlı Kullanıma Uygun Parçalar

Zamanla günlük kullanım alanlarını da ele geçiren plaj modası, büstiyer olarak kullanılan bikini üstlerine ya da bodysuit’e evrilen mayolara alışkın. Şimdi tatil bavulunuzu hazırlarken bir daha düşünün ve kombinlerinize eşlik edebilecek mayo ve bikinilerinizi gözden geçirin.

XXL Çantalar

Plaj da ya da şehir tatilinde. Nerede olursanız olun, eğer konfor alanınızın dışındaysanız büyük çantalara ihtiyaç duyarsınız. Böyle zamanlarda bavulunuzu irili ufaklı bir çok çantanın kaplamasına izi vermeyin, bir büyük çantayla çözüme odaklanın.

Tam Koruma Sağlayacak Şapkalar

Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı, tam koruma sağlamak oldukça önemli. Güneş kremi ve gözlüğün yeterli olmadığı noktalarda, tam koruma sağlayan tasarımlardan destek almakta fayda var. Son birkaç sezonun yükselişe geçen bucket şapkaları da bu parçalar arasında!