TARZIYLA FARK YARATMAK İSTEYEN BEYLERE STİL İPUÇLARI

Bahar günlerinin sıcağı henüz kendini çok hissettirmese de, kıyafetler yavaş yavaş hafiflemeye başladı. Paltolar çıkarıldı ve sıcak günlerin hayaliyle, “bu havada ne giyeceğim?” telaşı tüm beyleri sardı. Bahar aylarında değişken hava sıcaklıklarıyla birlikte gömlek, ceket ve merserize kazak sezonu da açılmış oldu. Farklı tarzlara sahip beylerin bu günlerde giyebileceği kombin alternatiflerine ve stildeki anahtar parçalarla, nasıl vurucu etkiler yaratıldığına bir bakalım.

Cool bir tarza sahipseniz, bol kıyafetler içinde hareket alanınızı genişletmekten, aynı zamanda stilinizin içinde ufak tezatlıklar yaratmaktan hoşlanıyorsanız, bu kombin tam size göre. Salaş bir gömleğin üzerine keten bir ceket giyin ve ayakkabı tercihinizi tüm bakışları üzerinize çevirecek, iddialı bir oxforddan yana yapın.

Kim demiş beyler çiçekli giymez diye! Baharın kurtarıcısı gömlekleri sıradanlıktan çıkarmak sizin elinizde. Çiçekli bir gömleğe kombininizde yer verirken, diğer parçaların sade olmasına dikkat edin. Çünkü ihtiyacınız olan tek şey, baharın enerjisini gömleğinizle yansıtmak!

Klasiklerden vazgeçemiyorum diyenlerdenseniz, o zaman biraz cesaret diyorum! En iddiasız takım elbisenizle bir mucizeye imzanızı atın ve en sıradışı ayakkabınızla kombininizi tamamlayın.

Trendleri uygulamak benim işim diyorsanız, sizi çizgilerle başbaşa bırakıyorum. Sezonun en popüler trendlerinden çizgilere kombinizde yer verirken, diğer parçaları ihmal etmeyin. Sadeliğinin yanında iddiasını koruyan parçalarla hem trendy hem de özgüvenli bir duruşa sahip olacaksınız.

Gezginci ruha sahip beylerin ihtiyacı olan yegane parçalar, içinde rahat hissedebilecekleri bir kombin ve tabi ki sırt çantaları! Günün modasına uygun sırt çantaları ile, nerede akşam orada sabah diyebileceğiniz günlerde, size bir kot gömlek, bir basic tişört ve bir kanvas pantolon yeterli değil mi?