Stilinize Yön Verecek 4 Doku Trendi

Desenler her mevsimin baş tacı olsa da farklı dokularla kombinler yaratmak da hem çok şık hem de çok keyifli. Kadife cool bir hava verirken, dantelin romantizm yaratması ya da derinin iddialı görünümüyle zıt ışıl ışıl parlayan payetlerin eğlenceli duruşu her kadının en az bir kez denemek isteyeceği trendlerden bazıları. Bunu daha önce denemediğinizi düşünmüyoruz fakat sokağa indirmek bazen zor olabilir. Sezonun öne çıkan sokak stillerini

Zamansız Deriye Güncel Dokunuş

Giydiğiniz anda havanızı değiştirebilecek güçteki deri, sezonun hit parçalarıyla gardırobunuzu güncellemeye hazır. Deri tasarımları giyeceğiniz zaman görünümünüzdeki diğer parçaların sade ve uyumlu renklere sahip olması dikkat etmeniz gereken kurallar arasında yer alıyor

Günün Her Anına Özel Kadife

Verdiği yumuşacık hisle moda dünyasının en sevilen kumaşlarından biri olan kadife, yakın zamana kadar belli başlı parçalar için kullanılıyordu ve soğuk havalara özgüydü. Yeniliklerle dolu 2017 yılındaysa bikinilere kadar kullanılan kadifeyi kısa elbiselerle gündüz, uzun elbiselerle gece ve deri pantolonlarla smart casual kombinlerde giyebilirsiniz.

Tüm Gözleri Üzerine Çeken Işıltı

En sade kadınların bile aklını çelen payet, elbiselerden ayakkabılara hatta şapkalara kadar kendine yer bulduğuna göre kaçmanız imkansız. Fakat bu dikkat çeken ışıltıyı dengelemek için maskülen tasarımlara ya da sade tamamlayıcılara yönelebilirsiniz.

Romantizmin En Eski Temsilcisi

Romantik kadınların vazgeçilmezi olan dantel, detaylardan çıkıp tüm tasarımı ele geçirebilen en güzel dokulara sahip. Feminenliği öne çıkaran elbiselerle davetlerde ve maskülen görünümde şaşırtan detaylarla ofiste bile danteli her an her yerde kullanmakta özgürsünüz.