Stilinize Bahar Etkisini Renklerle Taşıyın

Yavaş yavaş başlayan renkli ve sıcak günlerde biraz daha iyi hissetmek için baharı kombinlerinize dahil edecek tonları gardırobunuza taşımaya ne dersiniz? Üstelik bu renkler, o hep bildiğimiz ikililer değil, bu sefer hepsi birbirinden iddialı tonlarla yepyeni kombinler hazırlayabilirsiniz.

Renklerle oynamak, stil söz konusu olduğunda kimileri için riskli bir alan kimileri için de çocuk oyuncağı olsa da doğru bir rehber ve cesaretlendiren örneklerle aslında dört mevsim uygulanabilir. O zaman 2022’nin en güncel renk ikililerini okumaya başlayın ve stilinize renk katın!

Limon Yeşili + Pembe

Doğru tonları seçtiğinizde aslında yan yana gelmesi zor olabilecek iki rengi muhteşem şekilde bir araya getirebilirsiniz. Pembe bir ceket veya montla limon yeşili bir üstü bir arada kullanmak veya yeşil desenli parçaları pembe aksesuarlarla tamamlamak bu renkli giymenin en şık yolları.

Pastel Sarı + Gri

Geçen yılın Pantone renk ikilisi sarı ve gri tabii ki stilde de kendine sık sık yer bulacak. Canlı bir sarı yerine daha pastel ve koyu bir sarı tercih ederseniz, gri ile mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Grinin güçlü duruşuyla sarının eğlenceli hali kombininize hareket getirecek.

Very Peri + Turuncu

Yılın rengine kombinlerinizde sık sık yer verin! Tıpkı yeşil ve pembede olduğu gibi bu iki rengi bir araya getirmek riskli gibi görünse de aslında her zamanki jean ve kazak kombinini bu ikiliyle yaptığınızda ortaya capcanlı bir sonuç çıkıyor. Eğer bu kadar canlı iki rengi büyük parçalarda kullanmak istemiyorsanız, lila bir gömleğin üzerine kiremit rengi bir kazak giyerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Beyaz + Bej

Her mevsimin en yazlık renk ikilisi beyaz ve bej aslında bir süredir sokak stilinin bir numarası olmayı başardı. Uzun zamandan sonra dışarıda rahat rahat gezebileceğimiz bir yaz geliyor ve hem kışa hem yaza çok yakışan beyaz tonlarıyla şık kombinler hazırlayabilirsiniz. Birkaç farklı tonu bir arada kullanarak ton sür ton bir görünümle hem şık hem de oldukça cool görüneceksiniz.

Alev Kırmızısı + Açık Pembe

Kırmızı ve pembe ikilisi ne zaman bir araya gelse ortaya beklenenden çok daha sevimli bir görüntü çıkıyor. Pembe detayları olan kırmızı bir ceketle kombininizi tamamlayabilir, etek triko ikilisinde canlı bir görünüm için kırmızı ve pembe renkleri seçebilirsiniz.