Stilini Hareketlendirecek 5 Parça

Hafta sonu kaçamaklarıyla dolu bir yazı uzun zamandır beklediğinizi biliyoruz. Tişört, şort ve sandalete soğuk içeceğinizin eşlik edeceği bu kısa aralarda stilinizi daha trend ve dinamik hale getirmenizin yollarını açıklıyoruz: Gardırobunuza beş parça eklemek.

Şeffaf Camlı Güneş Gözlüğü

Sezonun güneş gözlüğündeki en büyük yeniliği 70’ler stili çerçeveler. Camlardaysa hem güneş en yukarıdayken koruyacak hem de batarken görüşünüzü engellemeyecek şeffaf camlar trend. Yüzünüzü kapatmayan bu modeller özellikle tüm gün takılabildiği için numaralı gözlük kullananların yararına olacak.

Cool ve Sportif Terlikler

Sneakerlar hayatımızda önemli rol oynamaya başladığından beri yazlık çareler de belirmeye başladı. Ayakkabıda spor stilin kumsal versiyonu “slide” denilen kalın bant şeklindeki terlikler. Parmak arası terlikleri kadınlara uygun bulanlar için bu modeller ideal.

Logo Tişörtler

90’ların sokak giyim modası hiç bu kadar ön planda olmamıştı. Sevsek de sevmesek de dönemin “marka giyme” anlayışı bu sezon büyük logolu tişörtlerde hayat buluyor.  Şort ya da mayolarınız üzerine farklı bir şey giymeyi düşünüyorsanız  logo tişörtlerden başlayın.

Nefes Alan Pololar

Pike kumaş hem cildinize nefes aldırır hem de yaz aylarındaki ter sorununa önemli bir çaredir. Pike kumaşta pololar ise havuz kenarında veya plajda ıslak teninizi kurulayan, hem de son derece şık bir alternatif. Özellikle bu sezon trendlerin merkezindeyken…

Tekne Ayakkabısı

“Boat shoes” yani tekne ayakkabısına böyle denmesinin bir sebebi var; rahat olmaları ve lastik tabanıyla tekne zeminine zarar vermemesi. Ancak moda dünyasında birkaç sezondur tekrar göz önündeler.  Klasiklerin tekrar cool olmaya başladığı bu dönemde bu klasik ayakkabıya şans verin.