Stil Sokaktan: Deri Pantolon Giymenin 3 Yolu

Sokak stilinin vazgeçilmez parçası deri, kullanım alanını genişleterek stil puanlarını toplamaya devam ediyor. Her görünüme adapte olmayı seçen deri pantolonlar, kurumsal hayatın stil kodlarına da uyum sağlıyor, sokağın konforlu ruhuna da. Deri pantolon giymenin 3 yolunu derledik.

En Basitinden

Deri pantolon, en çabasız tamamlayıcısı beyaz tişört ile bir araya geldiğinde; günlük bir aktiviteye de, gece davetine de çok rahatlıkla katılabilir. Kovboy botlarla görünümünüzü güçlendirebilir, seçeceğiniz çeşitli aksesuarlar ile stilinizi farklı mekanlara adapte edebilirsiniz.

Asi Ama Uyumlu

Deri, her zaman sokak stilinin vazgeçilmez parçası olmuştur. Dış giyimle başlayan bu yolculuk, bir süre sonra pantolonlara sıçrarken bu kadar sevileceğini kim düşünebilirdi ki? Üzerine yapışan asi algısından kurtulmak istercesine her görünüme uyum sağlayan deri pantolonları gardıroplardan çıkarmanın tam zamanı.

Kurumsal Kimlik

Asi ve feminen oluşundan ötürü deri pantolonla ofise gidilmez diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Görünümünüzü dengelemek için formal tavrından ödün vermeyen blazer ceketler bu konuda en büyük destekçiniz. Dilerseniz baştan ayağa deri bir görünümle 2021-21 Sonbahar/Kış sezonunda trend bir görünüme sahip olabilirsiniz.