Stil Sahibi Kız Kardeşler

Biyolojik kardeşlerden yakın arkadaşlara kadar birçok kadın birbirleriyle yakın bağlar kurmayı seviyor. Çocukluğunuzda birlikte büyüdüğünüz, kıyafetleriniz başta olmak üzere sahip olduklarınızın hepsini ister istemez paylaştığınız kız kardeşten, aynı anne babaya sahip olmasanız da her şeyi birlikte yaşadığınız en yakın kız arkadaşa kadar aranızdan su sızmayan kadınlarla birlikte uygulayabileceğiniz çeşitli öneriler hazırladık. İkonik stilleriyle moda sahnesinde ve kırmızı halıda her daim dikkat çeken ünlü kız kardeşlerden ilham alın!

Gigi Hadid & Bella Hadid

Hollandalı eski süper model Yolanda Foster ve Filistinli mimar Mohammad Hadid’in genlerinin muhteşem buluşmasına örnek olan melez kız kardeşler Gigi ve Bella, podyumun son dönemdeki en ünlü isimleri. Birbirilerine hem rakip hem büyük destek olan kardeşlerin stilleri de iddialı görünmek söz konusu olduğunda birbiriyle yarışıyor. Gigi her zaman daha açık tonları tercih ederken, Bella ten rengiyle kontrast olacak koyu tercihler yapıyor. Bella ve Gigi gibi görünmek isterseniz, athleisure trendi nedir sorusunun cevabını iyi bilmelisiniz. Spor kıyafetlerinizi gardıropta ön sıraya alın ve dekolteden korkmayın!

Kendall & Kylie Jenner

Çocukluklarından beri kameraların önünde olduklarından tüm büyüme ve estetik yaptırma süreçlerini yakından takip edebildiğimiz Kendall ve Kylie kardeşler, moda ve magazin dünyasının göz bebeği. Onlarsız bir Instagram, moda haftası ya da kırmızı halı seremonisi hayal edebiliyor musunuz? Genellikle her giydikleriyle olay olmayı başaran kardeşler, spor kıyafetleri en az yakın arkadaşları Hadidler kadar seviyorlar ama sokak stilinde Kendall Jenner yüksek belli jeanler ve tişörtlerden vazgeçemiyor. Kylie’yse spor giyse de hatlarını ön plana çıkardıkça daha mutlu görünüyor gibi. Kylie ve Kendall’ın stilinden ilham almak isterseniz, cesur olmalısınız ve trendlerin dışına çıkmaktan korkmamalısınız. Çünkü siz trendleri takip eden değil onları ortaya çıkaranlardan ilham alıyorsunuz!

Ferhan & Derya Şensoy

Tiyatro sanatçısı Ferhan Şensoy ve Derya Baykal’ın kızları olan Ferhan ve Derya Şensoy kardeşler, çocukluklarından beri sahnede ya da sahne arkasında ama bir şekilde hep sanatla iç içe yaşıyorlar. Her ne kadar magazin gündeminde çok sık yer almasalar da iki kardeşin stili her şekilde dikkat çekmeyi başarıyor. Kız kardeşlerin stili, ilham alıp kendinize uyarlayabileceğiniz kadar uygulanabilir. Denim ceketler, yüksel bel şortlar, kareli gömlekler ve şık bluzlarla siz de Şensoy kardeşler gibi casual şıklığı yakalayabilirsiniz.

Hande & Bensu Soral

Dizi oyuncusu olarak ünlenen kardeşler Hande ve Bensu Soral, Türk televizyonlarının en güzel ikililerinden biri. Feminen giyinmeyi seven, genellikle uzun elbiseler ve crop top bluzlar tercih eden kız kardeşler söz konusu spor giyime geldiğinde de stil sahibi görünümü yakalamakta oldukça başarılılar. Özellikle spor ayakkabıyı mümkün olan her kıyafetler şık bir şekilde buluşturmayı başaran Hande Soral ve dekolte tercihlerinde zarafeti ön plana çıkarma konusunda usta olan Bensu Soral, yanyana muhteşem bir denge yakalıyorlar. Siz de farklı stillerle uyumlu görünmek için kız kardeşiniz ya da kardeşiniz gibi sevdiğiniz en yakın arkadaşınızla Hande ve Bensu Soral kardeşlerden ilham alabilirsiniz.

Poppy & Cara Delevingne

Poppy kısa bir süre modellik yaptıktan sonra kenara çekilip sahneyi kardeşi Cara’ya bıraktı. Her ne kadar şimdi ikisi de podyumdan çok farklı alanlarda olsalar da moda dünyasının onlara olan takıntısı, onların da modayla ilişkisi tabii ki bitmedi. İki kardeşin stilleri arasındaki farksa, birbirinden bağımsız olmayı seven ama yine de ayrılamayan ikililere ilham olabilecek cinsten. Poppy çiçekli uzun elbiselerin, feminen detayların ve bohem stilin aşığıyken, Cara gerçek bir erkek çocuğu gibi görünmeyi seviyor. Kırmızı halıda sık sık maskülen tercih yapan Cara ve elbiselerden vazgeçemeyen Poppy kardeşler gibiyseniz, uyumu stilde değil renklerde yakalayabilirsiniz.