Spor Ayakkabı Tutkunları İçin 2021’in En Moda Sneakerları

Retro Şıklık

Sneaker modası sürekli değişiklik gösterse de, retro sneaker estetiği her daim geçerliliğini koruyor. Spor giyimi zarif bir şekilde ele alan bu nostaljik ayakkabılar, her spor ayakkabı tutkununun sahip olması gereken klasikler olarak 2021’de de karşımıza çıkıyor.

Platform Tabanlar

Spor ayakkabıların amaçları dışında evrilmeleriyle, sneakerlar şekil ve renk açısından daha deneysel hale geldi. Yeni sezonda göze çarpan platform tabanlı ‘chunky’ sneaker modelleri, topuklu ayakkabılara mecbur olmadan şık görünmek istediğiniz zamanlar için ideal olacak.

Designer Sneakerlar

Sokak stilinin önemli bir temsilcisi olan sneakerlar, son yıllarda moda markalarının koleksiyonlarının da ayrılmaz bir parçası haline geldi. Yeni sezonda, lüks markaların yenilikçi ve sofistike yaklaşımlarıyla, her tarza uygun bir sneaker bulmak mümkün.

Minimal Beyazlar

Şık ve minimal beyaz sneakerlar, 2021’de her görünüm için stil sahibi bir temel oluşturacak. Spor giyim modasının yükselişiyle, beyaz sneakerlarınızı hemen her görünümle; jeanler, elbiseler ve kumaş pantolonlarla eşleştirebilirsiniz.