Sonbahara Özel Kapsül Koleksiyonunuz!

Sezon değişikliği, gardırobunuzda küçük yenilikler yapmak için en verimli dönem. Gardırobunuzu baştan sona yenilemeseniz de kilit parçalarla sezonu takip edebilir, sahip olduğunuz ürünler ve yeni aldıklarınızla yeni sezona hazırlık yapabilirsiniz. Bu sezon yine trençkotlar, deri ceketler ve sıcacık tutan kazaklar var ancak bu kazakların yakaları daha dikkat çekici, ceketler daha cool, tasarımlar daha farklı. Bize heyecan verecek yenilikleri keşfetmeden yeni sezon alışverişlerini bitirmeyin!

Deri tasarımlar

Deri ceket her zaman cool stilin en önemli parçası olsa da önümüzdeki dönemde deriyi sadece dış giyimde değil kombinin her detayında görebileceğiz.

Dikkat çeken trençkotlar

Sonbaharın olmazsa olmazı trençkotlar bu sefer daha çok dikkat çekmeye çalışıyor. Gösterişli, uzun ya da farklı renklerde bir trençkot tam aradığınız yenilik olacak.

Kahverengi kazak

Geçtiğimiz yıllarda kahverenginin sıcacık havasını unuttuk, onun yerine griden pembeye kadar geniş bir renk yelpazesi kullandık. Şimdi kahverengi kazaklara sarılma zamanı!

Deri blazer

Tabii ki sonbahar deri ceketsiz geçmeyecek. Bu sefer biker modeller yerine blazer tasarımlar daha fazla dikkat çekecek gibi duruyor. Siz de stilinizi tamamlamak için bir tane deri blazer alabilirsiniz.

Kalın topuklar

Soğuk kış günleri için en uygun tasarım olan kalın topuklar hem kadınlar hem de erkekler tarafından severek kullanılıyor. Bu sezon biraz iddianızı abartın ve hem soğuğa hem de minimalizme meydan okuyun!