Son Dakikada Evde Halloween Partisi

Ekim’in son günleri…Yani tüm dünyada eğlenceye dönüşen Cadılar Bayramı… Gece hayatında çoktan başlayan partilere siz de evinizde arkadaşlarınıza hazırlayacağınız sürprizlerle katılabilirsiniz. Çocukça olmayan, şık ve arkadaşlarınızın unutamayacağı bir Halloween partisi mümkün. Tüyolarımızı izleyin yeter.

Turuncu mu? Unutun Gitsin!

Cadılar Bayramı’nın klasik rengi balkabağı turuncusu. Ancak daha sofistike bir ortam yaratmak için koyu, kasvetli renkler tercih edin. Detaylara altın ve gümüş ekleyin.

Geçmişi Ortaya Çıkarın

Eski fotoğraf arşivinizden siyah-beyaz aile fotoğraflarınızı çıkarıp sergileyin. Karanlık bir atmosferde, önlerine yerleştireceğiniz mumlarla Cadılar Bayramı için harika duracaklar.

Tatlı Bir Şeyler…

İkramlarda tatlı mutlaka olmalı. Unutmayın bugünün özel sorusu “Şeker mi, şaka mı?” Yanına şampanya ya da şarap ekleyin. Bitter çikolata ve kırmızı “Merlot” şarabı mükemmel bir ikili.

Yaratıcılığınızı Kullanın

Dekor olarak kendiniz farklı malzemelerden parçalar üretebilirsiniz. Örneğin ecza dolabından eski şişeleri masaya ve odanın belli yerlerine saçabilirsiniz. Kurumuş çiçekler ve yeşilliklerle içlerini doldurarak etkileyici bir ortam yaratın.

Menüyü Genişletin

Halloween’in olmazsa olmazı balkabağıyla enfes yemekler hazırlayabilirsiniz. Küçük kanepeler şeklinde hazırlayacağınız birçok tarifi internette bulmak mümkün.

Şimdi, yılın en korkunç gününün keyfini çıkarın!