Sokakta Yıldızlaşan Hamilelik Stili

En büyüleyici deneyimlerden biri olan hamilelik çoğu kadının hayallerini süslüyor. Kadın vücudunun hamilelik sırasında büyük değişimler geçirdiğini biliyoruz. Karnınızın şişmesiyle birlikte sadece gardırobunuz değil, hormonlarınız da farklılaşır. Stil konusunda en iddialı ikonlar bile söz konusu hamilelik stiline geldiğinde sıkıntı yaşayabilir. Hamileliğinizin ilk aylarında sahip olduğunuz kıyafetler sizi bir süre kurtarabilir fakat sonrasında alışveriş yapmanız gerekecek. Tabii bu bütün stilinizden vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Ne aradığınızı bilirseniz, alışverişiniz çok kolay olabilir. Moda dünyasının dikkat çeken sokak stili yıldızlarından ilham aldık ve size özel stil rehberi hazırladık, çok geçmeden okumaya başlayın!


Büyük Parçaları Dekolteyle Kullanın

Hamilelikte dekolte kullanmaktan çekinmeyin. Danimarkalı blogger Pernille Teisbaek gibi denim eteğin düğmelerini açarak küçük ama görünüme denge veren bir dekolte oluşturabilirsiniz. Denim-on-denim trendine ayak uydurarak hamilelik stilinize spor bir hava verin. Bilek hizasındaki bir çift bot ve güneş gözlükleriyle görünümünüzü olabilecek en cool şekilde tamamlayın.


Athleisure Trendini Yaşayın

Sadece bir sweatpant giyip evden çıkmak istediğiniz her an athleisure trendi kurtarıcınız olacak. We Are Twinset’in blogger’ı ve You dergisinin moda editörü Philippa Ross’un rahatlığı kesinlikle ön planda tutan stilinden ilham alın. Hatta aynısını bile uygulayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan; sweatpant, çizgili body veya tişört ve görünüme smart bir hava katacak küçük bir çanta ve ayakkabı.


Kurtarıcı Biker Ceket

Anya Ziourova gibi feminen bir elbiseyi deri ceketle buluşturup herhangi bir davete gidebilirsiniz. Bu tip elbiseleri hamilelik sonrasında bile kullanabileceğinizi unutmayın. Deri ceketse stilinizi güçlü tutmanın en şık yolu olacak. Her iki parça da zamansız ve hamilelikle kullanımdan çıkacak türden değil.


Çiçek Deseni Her Zaman Geçerli

Çiçekler kadar her şeye uyum sağlayan ve zamansız bir desen daha var mı? Hamileyken kısa elbiseler giymekten çekinmeyin. Dilerseniz uzun ceketlerle görünümü dengeleyebilirsiniz. Elbisenizin altına giyeceğiniz düz sandaletlerle yaz mevsimine uygun ve şehir için ideal bir hamile kombini yaratmış olacaksınız.


Jeanlerden Vazgeçmeyin

Susie Lau gibi siz de eminiz hamileliğiniz boyunca birçok yeni jean ve tuluma sahip olacaksınız. Hamilelere özel jeanlerin kullanım rahatlığı sizi her mevsimde rahat hissettireceğine eminiz. Şık bir bluz ve sneaker ya da terliklerle doğuma kadar rahatsınız!

Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum Yaz

Your email address will not be published.