Soğuk Havalara Karşı Stil Sahibi Mont ve Kabanlar

Sonbahar/Kış aylarında stilimizdeki en belirgin güncelleme montlar ve kabanlar oluyor. Kombinin nasıl olursa olsun üzerine giydiğin montun tarzını tamamlaması önemli. Bunun için her tarza uyacak, her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken ve en sevilen mont stillerine göz atmanı tavsiye ederiz.

 

Klasik Camel Kaban

Her tarzdan kıyafetle rahatlıkla kullanabileceğin bir kaban arıyorsan camel renk klasik kesim bir kabana mutlaka sahip olmalısın. İster şık bir elbiseyle, ister spor bir jean’le… Bu kabanlar moduna uyan her kombine mükemmel uyacaktır.

 

 

 

Şişme Mont

Kışın en soğuk günlerinde içini ısıtacak şişme montlar aynı zamanda stiline rahat ve spor bir hava katacak. Son dönemlerde öne çıkan oversize şişme montlar ile oldukça cool bir görünüme de sahip olabilirsin.

 

Desenli Kabanlar

Kış aylarında açık havada stilini gösterebileceğin en güçlü parçalar paltolar ve kabanlar. Bu noktada desenli paltolar başrol oynuyor. Güçlü bir tarz için animal print, asil kombinler için kazayağı ve naif bir stil için çiçek desenli paltoları denemelisin.

 

Peluş Kabanlar

Son dönemlerin yumuşacık modası peluş kabanlar bu kış da oldukça revaçta olacak. Hem spor hem de şık kombinlerle rahatlıkla kullanılabilecek peluş kabanlar parlak renkleriyle de kış aylarının gri havasına canlılık katacak.