Soğuk Havalar İçin Kat Kat Giyinme Rehberi

Değişken hava koşullarına ayak uydurmak hiç de kolay değil. Gardırop önünde dakikalarca “O mu, bu mu?” diye düşünmek yerine her iki alternatifi de değerlendirip, bu ikileme son vermeye ne dersiniz?

Kurumsal Mod: Açık

Ofis stilinin başrol oyuncusu takım elbiseler ile stilinizi yükseltmek isterseniz, baştan ayağa tek renk giyinmeyi deneyebilirsiniz. Ofis için güvenli renkler arasında olan siyah ve lacivert gibi koyu renkler ya va ılımlı pastel tonlar size bu konuda yardımcı olacaktır.

NEW YORK, NEW YORK - FEBRUARY 07: Karlie Kloss is seen wearing a baby blue Ralph Lauren outfit outside the Ralph Lauren show during New York Fashion Week: Women's Fall/Winter 2019 on February 07, 2019 in New York City. (Photo by Daniel Zuchnik/Getty Images)
BERLIN, GERMANY - OCTOBER 31: Anna Schürrle wearing Cult Gaia earrings, Isabel Marant Etoile shirt, Isabel Marant vest, Nanushka skirt, Gianvito Rossi heels, Max Mara bag and Someday Somewhere sunglasses on October 31, 2019 in Berlin, Germany. (Photo by Jeremy Moeller/Getty Images)

Süveterlere Övgü Zamanı

Bu yıl süveterlerin zamanı! Sonbahar ve kış aylarına mükemmel derecede uyum sağlayan tamamlayıcı parçaları, gömlek ve trikolarla eşleştirerek stilinizde farklılıklar yaratabilirsiniz. Boğazlı ve V yakalı süveterler bu sezonun as parçası bizden söylemesi!

Gündemde Trikolar

Sonbahar/Kış sezonunun bukalemun parçası trikoların dahil olduğu her görünüme kolayca adapte olmak gibi bir özelliği var. Dilerseniz ip asklı elbiselerin içine ya da nostaljik jilelerinizin içine balıkçı yaka trikoları kullanarak sezona uygun bir görünüm sergileyebilirsiniz.

Veronika Heilbrunner of Hey Woman! wears a Ellery slip print dress, and a Chanel purse at the Chanel show at Grand Palais on March 07, 2016 in Paris, France.