Siyahın Zamansız Gücü

Giyecek hiçbir şey bulamadığınızda sığınabileceğiniz en güvenli stil limanı, siyah rengin baskın olduğu bir kombindir. Zamansız, klasik ve çabasız şıklığın rengine daha çok yer ayırın!

Siyah Küçük Elbise

Audrey Hepburn giydiğinden beri küçük siyah elbisenin kalbimizdeki ve gardırobumuzdaki yeri tartışılmaz. Davetlerin kurtarıcısı, en stil sahibi haliyle Morhipo’da!

Risksiz ve Şık!

Bir çift siyah stilettoyla gidemeyeceğiniz yer yok. Ofiste toplantılardan akşam partiye kadar her an her yerde tüm kombinleri kurtarabilecek bu parça, her kadının ayakkabıları arasında olmalı.

Maskülen Buluşma

Ceket ve pantolon ikilisi en cool haline siyah renkle kavuşuyor. Feminen tarafınızı ortaya çıkarmak için tek yapmanız gereken siyah takımınızı kırmızı ruj ve dağınık saçlarla tamamlamak.

Makyaja Gece Yansıması

Trendler rengarenk alternatifleri makyaj çantamıza eklemeye çalışsa da siyahın etkisindeki buğulu göz makyajının yerini hiçbir şey tutamaz.

Siyaha En Çok Ne Yakışır?

Siyah en güzel haline ne zaman kavuşur dersiniz? Bordoyla buluştuğunda! Daha dikkat çeken birliktelikler için altın ve gümüşü ya da zarif bir duruş için incileri tercih edebilirsiniz.

Dekorasyonda Siyah Etki

Siyahın dekorasyonda karamsar bir renk olduğunu düşünüyorsanız tekrar düşünün. Evinizde siyah renk kullanmak sevimli, cool ya da ilham verici olabilir ama içinizi karartmayacağı kesin!