Siyah Kazak Giymek İçin 9 Sebep!

Galeriyi İncele
9 Resim
Siyah Kazak Giymek İçin 9 Sebep!

Bir şapkanın görünümde ne kadar fark yaratabileceğine inanamazsınız. Kolları bol kesim detaylı Agenda kazağınıza, renkli bir slim fit pantolonla renkli bir hava; kasket şapka yardımıyla da stilinize Parizyen bir yansıma katabilirsiniz.

Kazak: Agenda, 49.90 TL

Siyah Kazak Giymek İçin 9 Sebep!

People by Fabrika kazağınızla bu görünümü sporlaştırmanız da oldukça mümkün. Bu sefer siyah kazağınızı bir tayt ve beyaz sneakerlar yardımıyla Pazar brunchlarına uygun hale getirebilirsiniz.

Kazak: People by Fabrika, 69.90 TL

Siyah Kazak Giymek İçin 9 Sebep!

Her sezonun vazgeçilmeyen ve öne çıkan rengi kırmızıyı nasıl kombinlemeliyim diyorsanız, doğru adrestesiniz. People by Fabrika’nın uzun siyah kazağını deri kemerle birlikte kullanın. Böylece belinizi inceltebilirken aynı zamanda baştan aşağı kırmızı görünümünüzü dengeleyebilirsiniz.

Kazak: People by Fabrika, 69.90 TL

Siyah Kazak Giymek İçin 9 Sebep!

Kışın bile eteklerden vazgeçmem diyorsanız, Agenda’nın klasik siyah kazakla hazırlanan kombini tam size göre. Renkli slouchy botlar veya çizmelerle siyah kazağınızı alışılmışın dışında yorumlayın.

Kazak: Agenda, 59.90 TL

Siyah Kazak Giymek İçin 9 Sebep!

Siyaha renk katmak isteyenler için sarı etek kesinlikle en doğru seçim. Siyah-sarı uyumunu Fashion Friends kazakla farklı stilde kombinlemeniz mümkün. Dökümlü siyah kazak ve 70’lerden ilham almış önü fermuarlı kısa bir etekle çabasız şıklığı renklerle hareketlendirin.

Kazak: Fashion Friends, 54,99 TL

Siyah Kazak Giymek İçin 9 Sebep!

Simsiyah görünümden asla sıkılmıyorsanız, onları farklı şekillerde stilinize uyarlayın. Twist kazaklarınızla; Brigitte Bardot’nun eşsiz saç ve giyim tarzını çok beğenenler için, hafif bir İspanyol paça pantolon ve dar küçük omuz detaylı kazağınızla bu stili yakalayabilir, aynı zamanda farklı kesim pantolonlar, çoraplar, şapkalar ve aksesuarla daha sert ve farklı, maskülen görünümler de elde edebilirsiniz.

Kazak: Twist, 229.90 TL

Siyah Kazak Giymek İçin 9 Sebep!

Tarzınızı maskülen olarak mı tanımlıyorsunuz? Bol kesimleri tercih ederken bir yandan da feminenliğinizi mütevazi bir şeklide vurgulamak hoşunuza gidiyorsa bu öneri sizin için! Bol bir jean pantolonun üzerine giydiğiniz siyah kazağınızı minimal bir takı detayı ve renkli botunuzla çok farklı bir moda sokabilirsiniz.

Kazak: People by Fabrika, 59.90 TL

Siyah Kazak Giymek İçin 9 Sebep!

Ekoseyi dengelemenin en güzel ve kolay yolu siyahtan geçiyor. Uzun ya da kısa ekose eteğinizi siyah kazağınızla birlikte giyin! Siyah külotlu çorap ve aksesuarlar eşliğinde kombini tamamladığınızda daha dengeli bir görünüm yakalayacaksınız.

Kazak: People by Fabrika, 59.90 TL

Siyah Kazak Giymek İçin 9 Sebep!

Agenda’nın inci detaylı siyah kazağını, iki farklı şekilde değerlendirmek çok kolay. Beyaz bir gömlek ve altına da bol kesimli pantolonunuzla süslü ama bir o kadar da spor hava yaratabilirsiniz. Ya da bu kazağı siyah bir pantolon veya etekle gece çıkarken giyin, tamamen size kalmış!

Kazak: Agenda, 79.90 TL

Soğuk günlere merhaba derken, kazaklara da gardıropta büyük bir yer açılıyor. Özellikle siyah kazakların sık sık karşımıza çıkmasına şaşırmıyoruz. Hepsi birbirine benziyor gibi gözükse de onların tüm kış için en büyük şansımız olduğunu unutmamakta fayda var.

Örneğin, diyelim ki günlerden Cuma. Balıkçı yaka siyah kazağınızı düşünün, onu yüksek bel bir jeanle giyerek, klasik bir Cuma görüntüsü yakalayabilir ya da aynı kazağı saatlerce televizyon karşısında zaman geçirirken giyebilirsiniz. İkinci seçenek size uzak geliyorsa, -ki Cuma geceleri değerlendirilmesi gereken zamanlardan biri- yapmanız gereken tek şey altına bir etek geçirip, doğru aksesuarlarla Cuma gecesi eğlencelerine hazır olmak!

Sizin için dolabınızda yer açmak adına düşünülmesi gereken 10 alternatifi bir araya getirdik. Çünkü siyah kazak, tekrar ve tekrar giyeceğiniz, farklı stiller yakalayabileceğiniz adeta bir kıyafet yatırımı.