SİYAH ELBİSENİZİ YENİLEME VAKTİ!

Bir siyah elbiseyle her daim şık olacağınızı bilirsiniz. Bir de doğru aksesuarlarla tamamladınız mı hem stil sahibi hem dikkat çekici olursunuz. Yeni sezonda siyah elbisenizi yenileyin, tüm mevsim şıklığı garanti bir parçanız olsun.


Siyah elbisenizi renkli ayakkabılar ve aksesuarlarla kombinleyerek daha dikkat çekici bir kombin yaratın. Davetlerde bu elbisenizle göz kamaştıracaksınız.

Deri elbiseden daha çekici ne olabilir ki? Yeni sezonun vazgeçilmezi püsküllü bir çanta ve loafer ayakkabılarla havalı bir gündüz kombini yaratın.


V yakalı zarafet abidesi bu siyah elbise ofise çok yakışacak. Şık birer siyah stiletto ve altın takılarla stilinizi tamamlayın.

Hafta sonu akşam yemeğinde ya da gece eğlencesinde iddialı bir elbiseyi bordo ayakkabılarla kombinleyin.

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Vazgeçilmez Parça: Beyaz Elbiseler” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#dbd0e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=6355″ linktext=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Jeani Nasıl Kombinlersiniz?” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d3c0e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=6614″ linktext=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]